Reagujte bez životopisu

Vodič MKD

Motory International, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.05.2024
2 600 EUR/mesiacNa začiatok platíme 90€ -95€ / deň v čistom podľa skúseností a praxe. Platovo sa dá ísť samozrejme vyššie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti prijmeme vodiča MKD.
Jazdí sa od pondelka do piatku. Parkujeme vždy len na firemnom parkovisku v Nových Zámkoch. Šoférov nenechávame na víkendy vonku.
Jazdí sa Švajčiarsko. Spolupracujeme so stálymi zákazníkmi a naše prepravy sú viac-menej pravidelné. Exportne jazdíme väčšinou cez Rakúsko a Nemecko. Importne cez Nemecko a Taliansko. Špecializujeme sa na celovozové prepravy. Zberky nerobíme!

- sme zabehnutá spoločnosť so stálymi klientmi
- máme nový vozový park a autá, o ktoré sa staráme a pravidelne ich servisujeme
- každý šofér má svoje auto a svoj náves , nemenia sa
- každý víkend ste doma s rodinou
- bonusy za snaživosť a motiváciu
- skvelý kolektív a príjemná komunikácia
- mesačný príspevok na telefón
- ponúkame spoľahlivý a dlhodobý pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Výroba, zhotovovanie a montáž elektromotorov a rôznych súvisiacich elektrotechnických a mechanických produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4762846  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac