Hľadáme skúseného mechanika na zodpovedné a zaujímavé zamestnanie v renomovanej spoločnosti

Motortruck, s.r.o

Miesto práce
Bytča-Hliník nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Od 1 600 EUR/mesiacv čistom od 1400 EUR podľa výkonu a odbornej spôsobilosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis nákladných motorových vozidiel, diagnostika problémov vozidiel, diagnostika brzdových a el. systémov, kalibrácie, oprava elektroinštalácie, ostatné servisné práce,

práca v mladom kolektíve, inšpiratívne platové ohodnotenie,

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme autoelektrikára snov!

Si skúsený autoelektrikár, ktorý má za sebou stovky úspešne opravených kamiónov a dodávok? Máš v rukách šikovnosť a v srdci vášeň pre elektroinštalácie ťažkých vozidiel? Potom si ten pravý pre nás!

Hľadáme do nášho tímu spoľahlivého kolegu, ktorý:

Má prax s diagnostikou a opravami elektroinštalácií nákladných vozidiel a dodávok
Je samostatný a zodpovedný
Má chuť učiť sa a rozvíjať svoje zručnosti
Je tímový hráč a vie spolupracovať s kolegami
Má vodičský preukaz skupiny C

Na oplátku ponúkame:

Stabilné zamestnanie v modernom servise
Spravodlivé platové ohodnotenie a benefity
Možnosť profesného rastu a vzdelávania
Príjemný pracovný kolektív

Ak si myslíš, že si ty ten pravý, pošli nám svoj životopis a motivačný list na [email protected]

Tešíme sa na Teba!

Prečo sa k nám pridať?

Sme jeden z najvyhľadávanejších nákladných servisov v regióne.
Máme moderné vybavenie a technológie.
Ponúkame širokú škálu služieb a práce je u nás vždy dosť.
Dbáme na dobrý kolektív a priateľskú atmosféru.

Neváhaj a pridaj sa k nám!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikár

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

2

Samostatný, zodpovedný prístup, schopnosť indetifikovať poruchy, flexibilný,

Spoločnosť vykonáva opravy a údržbu nákladných vozidiel, prívesov a návesov. Predaj náhradných dielov a príslušenstva.
www.motortruck.sk,
[email protected]

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4805685  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac