Servisný poradca

Motorr Žilina, s. r. o.

Miesto práce
Motorr Žilina, s. r. o., Rosinská cesta, Žilina
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiaczákladná mzda 600,- EUR + mesačná odmena podľa výkonu a dosiahnutých výsledkov servisu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem vozidiel na opravu, plánovanie a objednávanie opráv
- odovzdávanie opravených vozidiel zákazníkovi
- profesionálna komunikácia so zákazníkom počas vykonávania opráv
- konzultácie so zákazníkom a poradenstvo pri riešení potrieb zákazníkov
- efektívna organizácia práce v dielni
- predaj servisných služieb a náhradných dielov
- administratívne spracovanie zákaziek
- vystavovanie faktúr
- uzatváranie zákaziek
- kontrola kvality vykonania opráv vozidiel
- kalkulácie opráv
- identifikácia porúch vozidiel
- práca v informačnom systéme Incadea
- práca podľa pokynov vedúceho servisu

- práca v úspešnej rastúcej slovenskej spoločnosti
- priestor pre odborný rast, možnosť sebarealizácie
- prístup k informáciám o technických novinkách
- pravidelné odborné vzdelávanie
- motivujúci systém finančného ohodnotenia
- finančné príspevky a v prípade mimoriadnych udalostí aj iné benefity

Radi by sme Vás informovali, že odpovedať budeme iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor. Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, automechanik (s praxou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Incadea - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti je nutná.

- znalosť konštrukcie motorových vozidiel
- výborné komunikačné schopnosti
- orientácia na zákazníka
- schopnosť pracovať v tíme
- zmysel pre detail
- chuť učiť sa nové veci a prijímať zmeny
- zodpovednosť
- časová flexibilita

Spoločnosť sa zaoberá predajom nových a jazdených vozidiel Mercedes-Benz, predajom originálnych náhradných dielov Mercedes-Benz, servisom vozidiel Mercedes-Benz.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4353225  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac