Administratíva

Účtovník / Účtovníčka

Všetky pozície
Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho zabehnutého tímu účtovníkov Motor-Car hľadáme profesionála, pre ktorého je účtovníctvo dennou praxou a zábavou :-). Radi privítame skúseného účtovníka/účtovníčku, ktorý/á nám pomôže aj bude:

- viezť samostatné podvojné účtovníctvo (príprava prvotných účtovných dokladov, účtovanie, inventarizácia účtov, atď.)

- účtovať došlé a vyšle faktúry a pokladne

- kontrolovať náležitostí daňových dokladov

- vykonávať inventarizáciu záväzkov a pohľadávok

- vypracovanie podkladov k účtovaniu dokladov v Exceli, práca s funkciami

- pripravovať mesačné podklady k DPH, KV, SH

- riešiť účtovné operácie komplexnejšieho charakteru

- spolupracovanie na mesačnej, kvartálnej a ročnej účtovnej závierke pre controlling

- spolupracovať na pripravovaní a zostavovaní riadnej ročnej účtovnej závierke a audite

- komunikovať s príslušnými inštitúciami a kolegami vo firme

K tomu, aby si túto rolu dobre zvládol/zvládla, budeš potrebovať:

- mať prax v podvojnom účtovníctve aspoň 4-5 rokov, (výhodou je skúsenosť z väčších korporátnych spoločností)

- výbornú znalosť legislatívy v oblasti účtovníctva

- perfektnú znalosť práce s dátami v Exceli

- mať vzťah k číslam

- precíznosť a presnosť

- entuziazmus a chuť učiť sa nové oblasti

- tímového ducha a veselú povahu :-)

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Nie

    • stabilnú zaujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti s viac ako 30 ročnou históriou a zázemím zahraničného vlastníka

    • atraktívne pracovné prostredie s prémiovými značkami vozidiel ako je Mercedes-Benz

    • výborný tím kolegov, s ktorými si vzájomne vždy pomôžete a aj sa zasmejete

    • k motivujúcej mzde ti radi pribalíme aj štedrý balíček benefitov:

    • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie a životné poistenie

    • zvýhodnené mobilné paušály a zazmluvneného operátora pre teba a tvojich blízkych

    • výber vlastného benefitu v hodnote 300€, napr. tankovacia karta OMV, alebo karta výhod v zdravotníckych zariadeniach

    • Multisport karta a jej výhody

    • štedrý odporúčací bonus 500€ ak nájdeš nového kolegu

    • starostlivosť fyzioterapeuta (masáže a kompenzačné cvičenia pohybového aparátu) priamo na pracovisku

    • bezplatné poradenstvo pre teba a tvoju rodinu u odborníkov psychológ, finančný poradca, alebo právnik

    • Dni zdravia na pracovisku (odborné vyšetrenia a poradenstvo lekárov špecialistov)

    • Ovocné dni na pracovisku (každú prvú stredu v mesiaci si spoločne pochutíme na rôznych dobrotách)

    • skvelé teambuildingové akcie a celofiremné eventy, ktoré ti zaručene zanechajú veľa veselých spomienok

    • zľavy na produkty a služby Motor-Car

    • Chutné obedy v našej vlastnej kantíne s výraznou dotáciou zamestnávateľa (obed za 1,30€).

    Ak sme ťa zaujali, poteší nás tvoj životopis, ktorý môžeš poslať prostredníctvom tejto aplikácie a my sa ti radi ozveme.

    Vopred by sme radi upozornili, že na osobný pohovor budeme pre zefektívnenie výberového procesu pozývať len kandidátov, ktorí budú svojím profilom najlepšie zodpovedať očakávaniam pozície.

    Požiadavky na zamestnanca

    Skupina Motor-Car so svojimi dcérskymi spoločnosťami na Slovensku, Čechách a Maďarsku zastupuje renomované značky automobilov Mercedes-Benz, Smart, Jeep, Kia, Alfa Romeo, MG, Fiat, Honda, Opel, Hyundai. Motor-Car je zároveň súčasťou medzinárodnej skupiny Hedin Mobility Group, ktorá v rámci európskeho automotive trhu zastáva významnú pozíciu.
    V rámci podpory mobility sa na nás naši zákazníci môžu spoľahnúť v situáciách kedy potrebujú kúpiť, odpredať, opraviť, aj požičať vozidlo.
    V rámci nášho najväčšieho autorizovaného servisného centra servisujeme nie len osobné vozidlá, ale aj nákladné vozidlá značky Mercedes-Benz, Mitsubishi, autobusy Setra aj špeciály UNIMOG a okrem ťahačov aj návesy a prívesy k nákladným motorových vozidlám.
    Naša filozofia spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz kladieme na spokojnosť našich zákazníkov.

    Počet zamestnancov

    250-499 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Lucia Paldanová
    E-mail: poslať životopis

    Benefity pre zamestnancov

    Starostlivosť o zdravie zamestnancov

    Multisport
    karta

    Príspevky na DDS a životné poistenie

    Parkovanie pre zamestnancov v areáli

    Zvýhodnená ponuka na produkty Motor-Car

    Teambuildingy a zamestnanecké podujatia

    Možnosť práce
    z domu

    Odmena pri pracovných výročiach

    Notebook
    a smartfón

    Vzdelávanie
    a rozvoj

    Máte záujem o túto pracovnú pozíciu?

    Poslať životopis Ďaľšie voľné pozície