Predaj

Predaj

Lakovník-prípravár/Leštič pre značku Mercedes-Benz

Všetky pozície
Miesto práce
Tuhovská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 580 - 1 680 EUR/mesiacUvedená mzda sa skladá zo základnej a variabilnej zložky. Náš odmeňovací systém vám radi predstavíme na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Motor-Car rozširujeme servisný tím našich expertov a "fajnšmekrov" pre lakovníctvo. Do nášho tímu Mercedes-Benz v Bratislave hľadáme nového kolegu na pozíciu :

LAKOVNÍK-prípravár/ LEŠTIČ

Ak máte zmysel pre detail a oko aj pre tie najmenšie nedokonalosti, k tomu skúsenosti z podobnej pozície v autodielni - lakovni, ste možno práve náš budúci kolega.
Na tejto pozícii by vás bavilo najmä:
- korekcia vzniknutých nedostatkov po lakovaní v súlade s technologickými postupmi a následná kontrola odvedenej práce s dôrazom na detail
- nanášanie ochranných prípravkov na karosériu
- pripravovanie dielov a vozidiel pred lakovaním /čistenie, brúsenie, tmelenie, olepovanie, maskovanie/
- kontrolovanie kvality odvedenej práce po dôkladnom vypálení a vytvrdnutí laku
- iné práce spojené s lakom na karosérií /retuše deformácií, škrabancov, opravy detailov/
- pomocné prípravné práce pre autolakovníka
- čistenie použitých pracovných pomôcok
- zápis vykonanej práce do servisnej zákazky
- zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác

- práca v stabilnej spoločnosti a s prémiovou značkou automobilov,
- moderné pracovné prostredie, kvalitné pracovné prostriedky aj oblečenie
- vlastné oddelené odkladacie priestory na osobné veci, oddelená šatňa, oprané ošatenie
- zabezpečenie pestrej stravy a pitného režimu s výraznou dotáciou od zamestnávateľa
- rôzne druhy príspevkov na riešenie životných situácií, DDS
-zaujímavé zľavy na produkty a služby spol. Motor-Car aj našich partnerov
- odmena za odporučenie nových kolegov do tímu
- Multisport karta s pestrou paletou využitia pre vaše voľné chvíle
- v neposlednom rade skvelá partia ľudí, s ktorými sa nikdy nenudíte :-)

Ak sme vás zaujali, poteší nás, ak nám zašlete váš životopis prostredníctvom tejto aplikácie.
Radi vás spoznáme osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

karosár, automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii z lakovníckej dielne
- samostatnosť
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť

Skupina Motor-Car so svojimi dcérskymi spoločnosťami na Slovensku, Čechách a Maďarsku zastupuje renomované značky automobilov Mercedes-Benz, Smart, Jeep, Kia, Alfa Romeo, MG, Fiat, Honda, Opel, Hyundai. Motor-Car je zároveň súčasťou medzinárodnej skupiny Hedin Mobility Group, ktorá v rámci európskeho automotive trhu zastáva významnú pozíciu.
V rámci podpory mobility sa na nás naši zákazníci môžu spoľahnúť v situáciách kedy potrebujú kúpiť, odpredať, opraviť, aj požičať vozidlo.
V rámci nášho najväčšieho autorizovaného servisného centra servisujeme nie len osobné vozidlá, ale aj nákladné vozidlá značky Mercedes-Benz, Mitsubishi, autobusy Setra aj špeciály UNIMOG a okrem ťahačov aj návesy a prívesy k nákladným motorových vozidlám.
Naša filozofia spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz kladieme na spokojnosť našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Paldanová
E-mail: poslať životopis

Benefity pre zamestnancov

Starostlivosť o zdravie zamestnancov

Multisport
karta

Príspevky na DDS a životné poistenie

Parkovanie pre zamestnancov v areáli

Zvýhodnená ponuka na produkty Motor-Car

Teambuildingy a zamestnanecké podujatia

Možnosť práce
z domu

Odmena pri pracovných výročiach

Notebook
a smartfón

Vzdelávanie
a rozvoj

Máte záujem o túto pracovnú pozíciu?

Poslať životopis Ďaľšie voľné pozície
ID: 4402674  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 580 EUR/mesiac