Odborná Asistentka/Asistent pre Mercedes-Benz

MB Trenčín, s.r.o.

Miesto práce
Brnianska 30, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
1.3.2020
700 - 850 EUR/mesiacOdmeny - v závislosti od ekonomických výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš začať svoju kariéru v úspešnej spoločnosti? Máš skúsenosti s vedením bežnej administratívnej agendy? Rád/rada komunikuješ s ľuďmi a vykonávanie prezentácií ti nerobí problém? Stretol/stretla si sa už s vytváraním faktúr, ich archiváciou či riešením pohľadávok a iných ekonomických prípadov? Vieš sa plynule porozprávať po nemecky? Potom hľadáme práve Teba! Výkon tejto pozície si však vyžaduje samostatného a zodpovedného človeka, ktorý už nadobudol skúsenosti na podobnej pozícii. Ideš do toho s nami?

Náplň práce:
- Komunikácia so zákazníkom
- Príprava podkladov, prezentácií, štatistík a reportov
- Vedenie bežnej administratívnej agendy / evidencia došlej a odoslanej pošty a pod.
- Registratúra dokladov a evidencia zmlúv / skenovanie a ukladanie na server, archivácia
- Inventúra a odpisy hmotného majetku / likvidácia, odpredaj
- Evidencia neplatičov a vymáhanie pohľadávok
- Práca s ekasou, komunikácia s externým účtovným oddelením a právnikom spoločnosti
- Komunikácia v nemeckom a anglickom jazyku s oddelením importu v Nemecku
- Evidencia vykonávania revízií budov, vykonávanie hlásení príslušným úradom o technických parametroch zariadení
- Sledovanie termínov plnenia úloh a stanovovanie priorít
- Každodenná evidencia funkčnosti zdvihákov na dielni
- Objednávanie čistiacich prostriedkov
- Zodpovednosť za odpady a životné prostredie / školenia, evidencia
- Vystavovanie faktúr za odpady
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Vykonávanie ďalších operatívnych úloh na základe pokynov priameho nadriadeného
- Práca na jednu zmenu

- stabilné zázemie v spoločnosti s významným postavením na trhu
- férové ohodnotenie
- príspevok na stravný-lístok nad rámec zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- zapožičanie vozidiel za zvýhodnené podmienky
- finančné príspevky v prípade mimoriadnych udalostí a iné benefity

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk - POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS alebo nám zašlite svoj Životopis spolu so Súhlasom na spracovanie osobných údajov poštou na Brnianska 30, 91101 Trenčín.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť Motor-Car Trenčín, s. r. o. ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.
Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, Vás pozveme na osobný pohovor.
Radi by sme Vás informovali, že odpovedať budeme iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- minimálne 1 rok skúseností na obdobnej pozícii
- znalosť základných ekonomických súvislostí
- skúsenosti s hospodárskou korešpondenciou + strojopis
- výborná znalosť slovenského jazyka slovom a písmom
- dobrý time manažment
- práca s PC (Word, Excel, internet, PP)
- dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť
- proaktívny prístup a lojálnosť, komunikatívnosť
- znalosť nemeckého jazyka
- technické myslenie výhodou
- chuť učiť sa nové veci
- tímový duch

Autorizovaný predaj a servis automobilov značky Mercedes-Benz.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3837951  Dátum zverejnenia: 31.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac