Automechanik /Autoelektrikár

Motor-Car Prešov, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiac-Motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Automechanik /Autoelektrikár – osobná doprava , nákladná doprava
- kontrola technického stavu osobných vozidiel , nákladných vozidiel
- vykonávanie servisných prehliadok a opráv
- diagnostikovanie závad a ich odstránenie
- práca na pracovné zmeny

- práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- široký vzdelávací program a možnosť zvyšovania kvalifikácie
- sociálny program a zľavy pre zamestnancov
- špičkové technické vybavenie dielní
- motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis na emailovú adresu:
[email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov vyhovujúcich našim požiadavkám.
V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

prax v odbore

Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Dôslednosť a zodpovednosť
Čestnosť
Samostatnosť
Loajálnosť
Vyučený v odbore

Naša spoločnosť Motor-Car Prešov, s.r.o. sa snaží neustále rozšírovať svoje portfólio v oblasti predaja a servisu svojich značiek. V súčasnosti sme autorizovaným partnerom značiek Mercedes-Benz, HYUNDAI, FUSO, SETRA, NEOPLAN a zároveň poskytujeme záručný a pozáručný servis osobných, úžitkových, nákladných vozidiel a autobusov ako aj klampiarske a lakovnícke práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2821948  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac