Produktový špecialista / expert Mercedes - Benz

Motor-Car Prešov, s.r.o.

Miesto práce
Petrovanská 36, okres Prešov
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technické poradenstvo pre klienta
- príprava prezentácií a podávanie informácií klientom o vozidlách , výbave ,príslušenstve , fungovaní asistenčných systémov a telematiky
- vykonávanie skúšobných jázd s klientmi
- odovzdávanie nových vozidiel klientom
- spolupráca s predajcom pri obchodných rokovaniach
- zaškolenie predajcov a klientov na aktuálne technické novinky
- podpora služby Mercedes me Connect
- aktívna spolupráca s marketingovým oddelením a podieľanie sa na príprave prezentácií počas eventov
-administratívne práce
- pravidelné vzdelávanie

- práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- široký vzdelávací program a možnosť zvyšovania kvalifikácie
- sociálny program a zľavy pre zamestnancov
- špičkové technické vybavenie dielní
- motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov
-atraktívna a zaujímavá práca pre automobilových nadšencov

Životopis s aktuálnou fotografiou a motivačným listom zasielajte e-mailom .
Kontaktovať budeme iba vyhovujúcich uchádzačov !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- zákaznícky orientovaný
- motivovaný a chce posúvať svoje limity
- ochotný/á sa učiť a neustále na sebe pracovať
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- flexibilný
-spoľahlivosť a lojálnosť

Naša spoločnosť Motor-Car Prešov, s.r.o. sa snaží neustále rozšírovať svoje portfólio v oblasti predaja a servisu svojich značiek. V súčasnosti sme autorizovaným partnerom značiek Mercedes-Benz, HYUNDAI, FUSO, SETRA, NEOPLAN a zároveň poskytujeme záručný a pozáručný servis osobných, úžitkových, nákladných vozidiel a autobusov ako aj klampiarske a lakovnícke práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2727552  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou