Karosár pre značku Mercedes-Benz

MOTOR - CAR Košice s.r.o.

Miesto práce
Dopravná 5, Košice
Termín nástupu
ASAP/hneď
650 - 2 000 EUR/mesiacZákladná mzda minimálne 650 € + výkonnostné prémie, spolu až do výšky 2000 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V MOTOR-CAR Košice rozširujeme servisný tím, aby sme v spolupráci s ďalšími viac ako 70 kolegami na rôznych pozíciách a oddeleniach mohli budovať jedinečnú zákaznícku skúsenosť. Aktuálne hľadáme pre náš tím klampiarov a automechanikov v Košiciach. Hľadáme nových kolegov s nadšením v oprave osobných vozidiel.

Ak máte skúsenosť aspoň 2 roky s prevenčným servisom a opravou vozidiel a láka Vás pracovať v stabilnej, zdravo a zodpovedne podnikajúcej obchodnej spoločnosti s atraktívnymi značkami ako Mercedes-Benz, využite túto jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou jednej z TOP stredne veľkých firiem na Slovensku a spoločne s nami rásť.

U nás by ste:
- vykonávali opravy vozidiel podľa zákazkového listu
- opravovali vozidlá aj podľa obhliadky poisťovní
- preberali zo skladu diely potrebné k oprave
- iniciovali objednanie potrebných náhradných dielov u skladníka náhradných dielov,
alebo u servisného poradcu
- samostatne vykonávali kontroly funkčnosti po opravách
- zlepšovali systém práce, aby sme aj vďaka vašim návrhom ďalej napredovali

- práca v stabilnej spoločnosti
- moderné pracovné prostredie, klimatizované priestory
- kvalitné pracovné prostriedky aj oblečenie
- vlastné oddelené odkladacie priestory na osobné veci, oddelená šatňa, pravidelné opranie ošatenia
- zabezpečenie pestrej stravy a pitného režimu s výraznou dotáciou od zamestnávateľa
- rôzne druhy príspevkov na riešenie životných situácií, DDS
- zaujímavé zľavy na produkty a služby spol. Motor-Car aj našich partnerov
- odmena za odporučenie nových kolegov do tímu
- podpora vzdelávania a špecifické školenia podľa individuálnych potrieb
- Multisport karta
- možnosť využitia rekreačného príspevku po splnení kritérií

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu: [email protected] . Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

autoklampiar/karosár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

MOTOR-CAR Košice s.r.o. oslavuje 20 rokov skúseností v oblasti predaja, servisu a poistných udalostí značiek Mercedes-Benz, KIA a JEEP.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4306220  Dátum zverejnenia: 13.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac