Asistentka

Motor-Car Bratislava, spol.s r.o.

Miesto práce
Tuhovská 5, Bratislava, Vajnory
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 EUR brutto ( finálna mzda závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje prvý kontakt so zákazníkom, administratívne podporuje predajcov oddelenia, úzko spolupracuje s ostatnými oddeleniami spoločnosti
Vybavuje telefonickú, mailovú a poštovú komunikáciu, internú aj externú (vrátane vyzdvihnutia pošty, komunikácie s úradmi a pod.)
Zabezpečuje administratívnu agendu oddelenia, eviduje a archivuje dokumenty, scanuje, kopíruje, pripravuje a tlačí
dokumenty
Office management oddelenia, objednávanie kancelárskych potrieb

práca v mladom kolektíve, práca v perspektívne sa rozvíjajúcej spoločnosti

Svoju žiadosť spolu so životopisom a uvedením pozície o ktorú máte záujem prosím zasielajte na adresu [email protected] do 15.10.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

vodičský preukaz skupiny B vítaný, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, organizačné schopnosti, anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni .

Motor-Car Bratislava je autorizovaným dealerom automobilov značiek Mercedes-Benz, Honda, Kia a prostredníctvom dcérskych spoločností poskytuje predaj vozidiel v 37 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a Maďarsku, je súčasťou nadnárodného koncernu Wiesenthal.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Motor-Car Bratislava, spol. s r. o.
Tuhovská 5
831 07 Bratislava
ID: 490988   Dátum zverejnenia: 5.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 EUR brutto ( finálna mzda závisí od skúseností kandidáta)