Servis

Servis

Autoklampiar - karosár

Všetky pozície
Miesto práce
Tuhovská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 500 EUR/mesiacBližšie vám odmeňovací systém radi predstavíme na osobnom stretnutí/pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše najväčšie servisné centrum Motor-Car, Mercedes-Benz Bratislava rozširuje tím expertov a "fajnšmekrov" pre klampiarčinu/karosárčinu.

Si skúsený autoklampiar? Baví ťa tvoja práca, ale niečo ti v nej ešte chýba?
V Motor-Car si profesionálov ceníme, okrem nadštandardného odmeňovania až do 2 600 EUR mesačne, ponúkame benefity v hodnote viac ako 1 000 eur ročne, mimoriadne odmeny a všetky výhody stabilnej spoločnosti s viac ako 30 ročnou tradíciou.
V najväčšom slovenskom karosárskom centre Motor-Car Bratislava nájdeš prácu v profesionálnom prostredí s najmodernejším vybavením, za nadštandardný plat.
Znalosť cudzieho jazyka nie je podmienkou.

- práca v stabilnej spoločnosti s vyše 30 ročnou históriou a zázemím zahraničného vlastníka,
- práca s prémiovými značkami automobilov,
- moderné pracovné prostredie, kvalitné pracovné prostriedky a náradie,
- kvalitné značkové pracovné oblečenie, o ktoré sa staráme my a vás počká vždy čisté vo vašej šatni,
- v rámci dielne vlastné oddelené odkladacie priestory na osobné veci, oddelená šatňa,
- práca na 2 zmeny bez nadčasov (naozaj pracujeme 8 hodín denne) a máme čas aj na seba, rodinu a svoje koníčky :-)
- zabezpečenie pestrej stravy a pitného režimu s výraznou dotáciou od zamestnávateľa,
- rôzne druhy príspevkov na riešenie životných situácií, doplnkové dôchodkové sporenie
- zaujímavé zľavy na produkty a služby spol. Motor-Car aj našich partnerov
- možnosť výberu vlastného benefitu v zaujímavej hodnote
- odmena 500€ za odporučenie nového kolegu do spoločnosti
- podpora vzdelávania a špecifické školenia podľa individuálnych potrieb, aj vyšší stupeň vodičského oprávnenia
- možnosť čerpania mobilného paušálu u nášho zazmluvneného mobilného operátora za bezkonkurenčných podmienok pre vás a vašich dvoch členov rodiny
- perličkou na záver vášho pracovného dňa môže byť aj relaxačná masáž, alebo cvičenie s našim firemným fyzioterapeutom priamo na pracovisku :-).
- v neposlednom rade skvelá partia ľudí, s ktorými sa nikdy nenudíte a na ktorých môžete vždy spoľahnúť :-)

Ak sme vás zaujali, poteší nás, ak nám zašlete váš životopis prostredníctvom tejto aplikácie.
Radi vás spoznáme aj osobne a predstavíme túto pozíciu bližšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

karosár, automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca skúsenosť z klampiarskej dielne
- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- zváračské skúšky

Skupina Motor-Car so svojimi dcérskymi spoločnosťami na Slovensku, Čechách a Maďarsku zastupuje renomované značky automobilov Mercedes-Benz, Smart, Jeep, Kia, Alfa Romeo, MG, Fiat, Honda, Opel, Hyundai. Motor-Car je zároveň súčasťou medzinárodnej skupiny Hedin Mobility Group, ktorá v rámci európskeho automotive trhu zastáva významnú pozíciu.
V rámci podpory mobility sa na nás naši zákazníci môžu spoľahnúť v situáciách kedy potrebujú kúpiť, odpredať, opraviť, aj požičať vozidlo.
V rámci nášho najväčšieho autorizovaného servisného centra servisujeme nie len osobné vozidlá, ale aj nákladné vozidlá značky Mercedes-Benz, Mitsubishi, autobusy Setra aj špeciály UNIMOG a okrem ťahačov aj návesy a prívesy k nákladným motorových vozidlám.
Naša filozofia spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz kladieme na spokojnosť našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Paldanová
E-mail: poslať životopis

Benefity pre zamestnancov

Starostlivosť o zdravie zamestnancov

Multisport
karta

Príspevky na DDS a životné poistenie

Parkovanie pre zamestnancov v areáli

Zvýhodnená ponuka na produkty Motor-Car

Teambuildingy a zamestnanecké podujatia

Možnosť práce
z domu

Odmena pri pracovných výročiach

Notebook
a smartfón

Vzdelávanie
a rozvoj

Máte záujem o túto pracovnú pozíciu?

Poslať životopis Ďaľšie voľné pozície
ID: 4590653  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac