Administratíva

Manažér nákupu

Všetky pozície
Tuhovská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 3 000 EUR/mesiacK pozícii prináleží služobné motorové vozidlo prémiovej značky. Ďalší odmeňovací systém radi predstavíme na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť pre skúseného Nákupcu/Manažéra pri prevzatí už zabehnutého a ďalšom rozvoji pripravovaného. V rámci oddelenia Nákupu radi v Motor-Car privítame kolegu/kolegyňu, ktorý/á má skúsenosť v oblasti nákupu so záberom:

- riadenia a koordinácie procesov nákupu tovarov a služieb
- strategického sourcingu
- vedenia kľúčových rokovaní s dodávateľmi služieb a tovarov - vyjednávania zmluvných podmienok
- vypracovávania postupov a metodík v procese nákupu, zlepšovania daných procesov
- stanovovania spôsobu nákupu - realizácie výberových konaní, tendrov
- zodpovednosti za proces zazmluvňovania nových dodávateľov a kontroly dodržiavania zmluvných podmienok
- koordinácie tímu nákupu, riadenie činností členov tímu
- zabezpečovania kontroly systému vystavovania objednávok a uzatvárania dodávateľských zmlúv v súlade s platnými procedúrami a postupmi
- analýzy trhových podmienok, spracovávania reportov z prieskumov trhu s cieľom zaistiť súčasnú i budúcu dostupnosť materiálov
- aktívnou spoluprácou s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- komunikáciou s materskou spoločnosťou v zahraničí

Máme pre Vás pripravený pestrý balíček benefitov a niektoré radi predstavíme už tu:

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, či životné poistenie
- zaujímavý systém starostlivosti o fyzické aj duševné zdravie (napríklad fyzio-masáže priamo na pracovisku)
- možnosť výberu čerpania "vlastného balíčka" benefitov podľa Vašej preferencie
- teambuildingy a eventy, ktoré vždy stoja za to a často sa natiahnu aj do druhého dňa :-)
- možnosť práce z domu pokiaľ je to potrebné
- bezpečné parkovanie súkromného vozidla priamo v areáli našej spoločnosti
- stravovanie v našej vlastnej kantíne s domáckym jedlom a štedrou dotáciou od zamestnávateľa
- služobné motorové vozidlo a Apple Iphone výbavu podľa vlastnej preferencie
- ak ste kávičkár/ka, v našej skvelej Mercedes Café Vám náš barista Janko pripraví tú najlepšiu kávu v okolí :-)
- a v neposlednom rade skvelú partiu kolegov, na ktorých sa môžete vždy obrátiť

Ak sme Vás zaujali, neváhajte nám zaslať svoj životopis prostredníctvom tejto aplikácie a my Vás radi privítame na osobnom pohovore.
Tešíme sa na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

Pre kandidáta na tejto pozícii je dôležité mať:

- predošlú skúsenosť z manažérskej pozície v oblasti nákupu min. 4-5 rokov
- výhodou je prax v oblasti nákupu zo spoločnosti so zahraničnou účasťou
- veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni C1 je pre výkon pozície nevyhnutnosťou
- znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
- chuť hľadať lepšie riešenia, aj keď cesta k nim je niekedy zložitejšia
- bonusom je veselá povaha a zmysel pre humor :-)

Skupina Motor-Car so svojimi dcérskymi spoločnosťami na Slovensku, Čechách a Maďarsku zastupuje renomované značky automobilov Mercedes-Benz, Smart, Jeep, Kia, Alfa Romeo, MG, Fiat, Honda, Opel, Hyundai. Motor-Car je zároveň súčasťou medzinárodnej skupiny Hedin Mobility Group, ktorá v rámci európskeho automotive trhu zastáva významnú pozíciu.
V rámci podpory mobility sa na nás naši zákazníci môžu spoľahnúť v situáciách kedy potrebujú kúpiť, odpredať, opraviť, aj požičať vozidlo.
V rámci nášho najväčšieho autorizovaného servisného centra servisujeme nie len osobné vozidlá, ale aj nákladné vozidlá značky Mercedes-Benz, Mitsubishi, autobusy Setra aj špeciály UNIMOG a okrem ťahačov aj návesy a prívesy k nákladným motorových vozidlám.
Naša filozofia spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz kladieme na spokojnosť našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Paldanová
E-mail: poslať životopis

Benefity pre zamestnancov

Starostlivosť o zdravie zamestnancov

Multisport
karta

Príspevky na DDS a životné poistenie

Parkovanie pre zamestnancov v areáli

Zvýhodnená ponuka na produkty Motor-Car

Teambuildingy a zamestnanecké podujatia

Možnosť práce
z domu

Odmena pri pracovných výročiach

Notebook
a smartfón

Vzdelávanie
a rozvoj

Máte záujem o túto pracovnú pozíciu?

Poslať životopis Ďaľšie voľné pozície
ID: 4508051  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac