Servis

Servis

Automechanik / systémový technik nákladných vozidiel Mercedes-Benz

Všetky pozície
Miesto práce
Tuhovská 5, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 085 - 2 250 EUR/mesiacMzda pozostáva z fixnej a variabilnej zložky, pričom 4 z 5 mechanikov (80%) u nás zarába 1800-2250 Eur mesačne. Bližšie vám náš odmeňovací systém radi predstavíme na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Motor-Car rozširujeme servisný tím pre značku Mercedes-Benz a komoditu nákladné vozidlá. Ak ste mechanik, ktorého veľkosť vozidla neodradí :-) a naopak ju vníma ako formu záľuby a ak ste k tomu aj správny "parťák", poďte k nám, pomôcť nám s opravami nákladných vozidiel, autobusov a úžitkových vozidiel.

Radi pomôžeme s rozvojom zapálenému juniorovi a taktiež oceníme aj ostrieľaného seniora, ktorý možno naučí niečo nás :-).

U nás by ste:
- robili garančný a pozáručný servis
- diagnostikovali súlad a odchýlky od predpísaných hodnôt
- vykonávali montáže, demontáže, kalibrácie
- inštalovali komponenty a systémy do vozidla, vykonávali ich prepojenie (zosieťovanie) a odborne ich uvádzali do prevádzky
- vykonávali komplexné opravy, ktoré sú potrebné pre obnovenie funkčnosti systémov, s využitím všetkých k dispozícii stojacich dielenských informačných systémov
- samostatne vykonávali záverečné kontroly a kontroly funkčnosti po všetkých komplexných opravách
- zlepšovali systém práce, aby sme sa aj vďaka vašim návrhom ďalej rozvíjali

- moderné pracovné prostredie a profesionálne vybavenie na prácu
- vlastné oddelené odkladacie priestory na osobné veci, kvalitné pracovné oblečenie
- zabezpečenie pestrej stravy a pitného režimu s výraznou dotáciou od zamestnávateľa
- rôzne druhy príspevkov na riešenie životných situácií, DDS
- zaujímavé zľavy na produkty a služby spol. Motor-Car aj našich partnerov
- odmena za odporučenie nových kolegov do tímu
- podpora vzdelávania a špecifické školenia podľa individuálnych potrieb, aj vyšší stupeň VP
- Multisport karta
- a v neposlednom rade skvelá partia kolegov, s ktorými sa nikdy nenudíte :-)

Ak sme vás zaujali, radi vás spoznáme osobne. Pošlite nám svoj životopis prostredníctvom tejto aplikácie a my sa vám ozveme.
HR tím Motor-Car

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Elektrotechnik, Technik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Internet - Základy
Elektroinštalácie - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- min. 3 roky skúsenosť s opravou vozidiel
- poctivý a zodpovedný prístup
- dôslednosť, chuť a schopnosť vzdelávať sa v obore
- zručnosť, fyzická zdatnosť, pracovitosť
- vodičský preukaz D, E výhodou
- znalosť základov nemeckého alebo anglického jazyku výhodou
- výhodou základné elektrotechnické vzdelanie

Skupina Motor-Car so svojimi dcérskymi spoločnosťami na Slovensku, Čechách a Maďarsku zastupuje renomované značky automobilov Mercedes-Benz, Smart, Jeep, Kia, Alfa Romeo, MG, Fiat, Honda, Opel, Hyundai. Motor-Car je zároveň súčasťou medzinárodnej skupiny Hedin Mobility Group, ktorá v rámci európskeho automotive trhu zastáva významnú pozíciu.
V rámci podpory mobility sa na nás naši zákazníci môžu spoľahnúť v situáciách kedy potrebujú kúpiť, odpredať, opraviť, aj požičať vozidlo.
V rámci nášho najväčšieho autorizovaného servisného centra servisujeme nie len osobné vozidlá, ale aj nákladné vozidlá značky Mercedes-Benz, Mitsubishi, autobusy Setra aj špeciály UNIMOG a okrem ťahačov aj návesy a prívesy k nákladným motorových vozidlám.
Naša filozofia spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz kladieme na spokojnosť našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Paldanová
E-mail: poslať životopis

Benefity pre zamestnancov

Starostlivosť o zdravie zamestnancov

Multisport
karta

Príspevky na DDS a životné poistenie

Parkovanie pre zamestnancov v areáli

Zvýhodnená ponuka na produkty Motor-Car

Teambuildingy a zamestnanecké podujatia

Možnosť práce
z domu

Odmena pri pracovných výročiach

Notebook
a smartfón

Vzdelávanie
a rozvoj

Máte záujem o túto pracovnú pozíciu?

Poslať životopis Ďaľšie voľné pozície
ID: 4462762  Dátum zverejnenia: 8.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 085 EUR/mesiac