Predaj

Predaj

Technik 24 hodinového servisu vozidiel Mercedes-Benz

Všetky pozície
Miesto práce
Tuhovská, Bratislava
Termín nástupu
asap
Od 1 800 EUR/mesiacmzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky a je závislá od odpracovaných dní a zmien a v priemere si naši kolegovia na tejto pozícii zarobia 1700 - 1900,- € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme Motor-Car. Skvelí tím nadšencov pre kvalitné vozidlá značiek Mercedes-Benz, Jeep, Smart, Kia, Alfa Romeo, Fiat, Honda, Opel a Hyundai. Bavia nás autá malých aj veľkých rozmerov a spoločne tvoríme tím, ktorý našim zákazníkom ponúka jedinečnú skúsenosť spojenú s kvalitou produktu a služieb zároveň.

#Som Motor-Car
Buď aj ty Motor-car a poď spoločne s nami budovať aj naďalej kvalitu služieb našich Mercedes-Benz zákazníkov.

Baví ťa dynamická práca, vieš dobre komunikovať a prioritizovať svoje úlohy? Vieš oceniť výhody práce aj na nočné zmeny, lebo ťa čaká vždy potom pár dní voľna?
Poď sa pridať k nám, do nášho skvelého tímu kolegov, kde do servisného centra Mercedes-Benz hľadáme nového člena na pozíciu :

"TECHNIK 24hod služby"

Čo všetko ťa bude na tejto pozícii baviť:
- administrácia zákazok pre 24 hodinový servis nákladných vozidiel
- koordinácia servisnej činnosti a komunikácia medzi zákazníkom, asistenčným servisných centrom, servisným poradcom, skladníkmi a systémovými technikmi
- koordinácia príjazdu vozidiel do najbližšieho servisu podľa typu vozidla a rozsahu prác a zabezpečovanie odťahovej služby (podľa potreby)
- otváranie servisných objednávok pre strediská Motor-Car
- odhadovanie cien servisných služieb a predkladanie zákazníkovi
- preverovanie priamej dostupnosti náhradných dielov v našom sklade
- zabezpečovanie zachovania mobility zákazníka a prípadne zabezpečovanie alternatívneho spôsobu dopravy zákazníka a služieb v rozsahu dohodnutého krytia
- práca s internými SW aplikáciami Compass, Incadea
- monitoring vývoja opravy vozidla a zaznamenávanie v systéme

Na tejto pozícii pracujeme na 3 zmeny, ale máme preto aj kopu voľna :-).

- práca v stabilnej spoločnosti s 30 ročnou históriou
- moderné pracovné prostredie
- prístup k atraktívnym vozidlám prémiových značiek
- rôzne druhy príspevkov na riešenie životných situácii, príspevok na DDS
- dodatočné dni voľna s náhradou mzdy
- zaujímavé zľavy na produkty a služby spol. Motor-Car
- štedrý odporúčací bonus ak nám nájdeš nového kolegu
- Multisport karta so všestranným využitím
- bezproblémové parkovanie v našom areáli
- a hlavne veselá partia kolegov, s ktorými sa nikdy nenudíš :-)

Ak sme ťa zaujali, budeme radi ak budeš reagovať prostredníctvom tejto aplikácie a zašleš nám svoj životopis.

Tešíme sa na stretnutie.

HR tím Motor-Car

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské vzdelanie - automobilový odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- veľmi dobré komunikačné vlastnosti
- schopnosť zadeliť si priority
- extrovertná povaha s pozitívnym prístupom k riešeniu úloh
- IT a automobilo-technická gramotnosť
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (dokázať usmerniť/inštruovať zahraničného klienta po telefóne)
- odolnosť voči stresu
- schopnosť práce na zmeny (nočná)

Skupina Motor-Car so svojimi dcérskymi spoločnosťami na Slovensku, Čechách a Maďarsku zastupuje renomované značky automobilov Mercedes-Benz, Smart, Jeep, Kia, Alfa Romeo, MG, Fiat, Honda, Opel, Hyundai. Motor-Car je zároveň súčasťou medzinárodnej skupiny Hedin Mobility Group, ktorá v rámci európskeho automotive trhu zastáva významnú pozíciu.
V rámci podpory mobility sa na nás naši zákazníci môžu spoľahnúť v situáciách kedy potrebujú kúpiť, odpredať, opraviť, aj požičať vozidlo.
V rámci nášho najväčšieho autorizovaného servisného centra servisujeme nie len osobné vozidlá, ale aj nákladné vozidlá značky Mercedes-Benz, Mitsubishi, autobusy Setra aj špeciály UNIMOG a okrem ťahačov aj návesy a prívesy k nákladným motorových vozidlám.
Naša filozofia spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz kladieme na spokojnosť našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Paldanová
E-mail: poslať životopis

Benefity pre zamestnancov

Starostlivosť o zdravie zamestnancov

Multisport
karta

Príspevky na DDS a životné poistenie

Parkovanie pre zamestnancov v areáli

Zvýhodnená ponuka na produkty Motor-Car

Teambuildingy a zamestnanecké podujatia

Možnosť práce
z domu

Odmena pri pracovných výročiach

Notebook
a smartfón

Vzdelávanie
a rozvoj

Máte záujem o túto pracovnú pozíciu?

Poslať životopis Ďaľšie voľné pozície
ID: 4394445  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac