Servis

Servis

Technik skladu náhradných dielov pre Mercedes-Benz

Všetky pozície
Miesto práce
Tuhovská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 1 700 EUR/mesiacplus zaujímavý ročný bonus v závislosti od celofiremných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Motor-Car servisnom tíme nám aktuálne chýba jeden kolega, ktorý nám pomôže v zázemí skladu náhradných dielov pre vozidlá značiek Mercedes-Benz. Ak si aj ty nadšenec kvalitných vozidiel prémiových značiek ako my a hľadáš dlhodobé uplatnenie v stabilnej spoločnosti, čítaj ďalej našu ponuku.

Na pozícii Technika skladu náhradných dielov by si:
- objednával a vydával náhradné diely na nákladné vozidlá zamestnancom servisu
- komunikoval s dodávateľom, zákazníkom, kolegami o dostupnosti a stave objednávky
- navrhoval akcie na podporu predaja dielov, vrátane tvorby balíkových cien
- spravoval sklad a viedol evidenciu náhradných dielov
- spolupracoval na inventúre skladových zásob
- vyhotovoval skladové výdajky, zálohové faktúry
- kontroloval správnosť a úplnosť došlých faktúr,
- upratoval priestory skladu a zodpovedal za čistotu v sklade špeciálneho náradia
- zlepšoval systém práce zásobovania, aby sme aj vďaka tvojim návrhom ďalej napredovali
- hlavne bol dôležitým článkom nášho skvelého tímu kolegov, s ktorými sa nikdy nenudíš :-)

- práca v stabilnej spoločnosti s vyše 30 ročnou históriou
- moderné pracovné prostredie, kvalitné pracovné prostriedky aj oblečenie
- práca v prostredí skladu v teplom a suchom prostredí
- rôzne druhy príspevkov na riešenie životných situácií, doplnkové dôchodkové poistenie, životné poistenie
- chutné a pestré stravovanie v našej skvelej jedálni s výraznou dotáciou od zamestnávateľa
- štedrý odporúčací bonus ak nám odporučíš nových kolegov
- starostlivosť o fyzické aj duševné zdravie formou zaujímavých programov u zazmluvnených partnerov poskytovateľov (napr. masáže priamo na pracovisku)
- bezproblémové parkovanie tvojho vozidla na našom firemnom parkovisku
- veľa spoločných zážitkov so svojimi kolegami na rôznych eventoch, teambuildingoch
- zohratý tím kolegov, ktorí ti vždy radi pomôžu

Ďakujeme, že ste nášmu inzerátu venovali pozornosť a v prípade, že sme vás zaujali, neváhajte nám zaslať váš životopis prostredníctvom tlačila nižšie. Radi vás spoznáme aj osobne.

HR tím Motor-Car

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

skladník, údržbár, technik,

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- technická znalosť vozidiel je výhodou
- práca na 2 smeny (až po zaučení - ranná 6:00-14:00 a poobedná 14:00-22:00)
- flexibilita
- samostatnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť

Skupina Motor-Car so svojimi dcérskymi spoločnosťami na Slovensku, Čechách a Maďarsku zastupuje renomované značky automobilov Mercedes-Benz, Smart, Jeep, Kia, Alfa Romeo, MG, Fiat, Honda, Opel, Hyundai. Motor-Car je zároveň súčasťou medzinárodnej skupiny Hedin Mobility Group, ktorá v rámci európskeho automotive trhu zastáva významnú pozíciu.
V rámci podpory mobility sa na nás naši zákazníci môžu spoľahnúť v situáciách kedy potrebujú kúpiť, odpredať, opraviť, aj požičať vozidlo.
V rámci nášho najväčšieho autorizovaného servisného centra servisujeme nie len osobné vozidlá, ale aj nákladné vozidlá značky Mercedes-Benz, Mitsubishi, autobusy Setra aj špeciály UNIMOG a okrem ťahačov aj návesy a prívesy k nákladným motorových vozidlám.
Naša filozofia spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz kladieme na spokojnosť našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Paldanová
E-mail: poslať životopis

Benefity pre zamestnancov

Starostlivosť o zdravie zamestnancov

Multisport
karta

Príspevky na DDS a životné poistenie

Parkovanie pre zamestnancov v areáli

Zvýhodnená ponuka na produkty Motor-Car

Teambuildingy a zamestnanecké podujatia

Možnosť práce
z domu

Odmena pri pracovných výročiach

Notebook
a smartfón

Vzdelávanie
a rozvoj

Máte záujem o túto pracovnú pozíciu?

Poslať životopis Ďaľšie voľné pozície
ID: 4389152  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac