Údržbár motorových vozidiel

Motor-Car Bratislava, spol.s r.o.

Miesto práce
Hodonínska 7, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiaczákladná mzda vo výške 500 EUR + odmeny do výšky 500 EUR podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava na odovzdanie vozidiel zákazníkom (umývanie exteriéru vozidla, podľa potreby aj interiéru), dopĺňanie prevádzkových kvapalín podľa pokynov, údržba umývacej linky, vykonáva ďalšie činnosti podľa nariadení a príkazov priameho nadriadeného

-práva v stabilnej spoločnosti
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie a životné poistenie

Svoje životopisy zasielajte na adresu: [email protected] do 18.09.2020.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Motor-Car Bratislava, spol.s r.o. je autorizovaným dealerom automobilov značiek Mercedes-Benz, Kia, JEEP, Alfa Romeo .
Skupina Motor-Car so svojimi dcérskymi spoločnosťami na Slovensku zastupuje renomované automobilové značky Mercedes-Benz, smart, Jeep, Kia, Alfa Romeo, Honda, Opel, a Hyundai, sme súčasťou nadnárodného koncernu Wiesenthal.
Naša filozofia spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz kladieme na spokojnosť našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Tuhovská 5
831 07 Bratislava
ID: 3804895  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac