Upratovač mechanickej dielne

Motor-Car Bratislava, spol.s r.o.

Miesto práce
Tuhovská 5, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný plat 485 EUR brutto a odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie a starostlivosť o exteriér a interiér dielní ( trávniky, čistota okolia
objektov do vzdialenosti 2 m od budov servisných priestorov )
- obsluha technických zariadení v dielňach podľa príslušného oprávnenia
- drobné údržbárske práce (opravy, údržba)
- vykonáva ďalšie činnosti podľa nariadení a príkazov priameho nadriadeného

-práca v stabilnej spoločnosti
-príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie a životné
poistenie

Svoje životopisy prosím posielajte na adresu: personalne@motor-car.sk do 14.07.2018.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POŽIADAVKY PRACOVNÉHO MIESTA:
• organizačné schopnosti
• samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita

Motor-Car Bratislava je autorizovaným dealerom automobilov značiek Mercedes-Benz, Honda, Kia a prostredníctvom dcérskych spoločností poskytuje predaj vozidiel v 37 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a Maďarsku, je súčasťou nadnárodného koncernu Wiesenthal.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Tuhovská 5
831 07 Bratislava
ID: 2525998   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný plat 485 EUR brutto a odmeny podľa výkonu