Hlavná účtovníčka/Komplexná účtovníčka

Motor-Car Bratislava, spol.s r.o.

Miesto práce
Tuhovská 5, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1600 EUR brutto (finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednost za správne vedenie uctovnictva, kontrola
uctovnictva podla slovenskych uctovnych standardov
- zodpovednost za vcasne zauctovanie vsetkych uctovnych operacii
-zostavovanie a kontrola DPH priznania
-zostavenie rocnej uctovnej zavierky, priprava podkladov pre zostavenie priznania k dani z prijmu PO
- priprava vykazov a hlaseni (NBS, statistika)
-komunikacia s externymi subjektmi (danovy urad, externy auditor, danovy poradca)
- priprava podkladov pre oddelenie controllingu

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- príspevok na DDS, životné poistenie
- možnosť profesijného rastu

Svoje životopisy s uvedenou pozíciou, o ktorú sa uchádzate spolu s motivačným listom prosím zasielajte na adresu: personalne@motor-car.sk do 13.07.2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2
5

- skúsenosti v oblasti vedenia účtovníctva a daní je podmienkou
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
-znalosť MS Dynamics NAV, modul INCADEA výhodou
- tímový hráč, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
- samostatnosť, logické a systematické myslenie
- organizačné schopnosti

Motor-Car Bratislava je autorizovaným dealerom automobilov značiek Mercedes-Benz, Honda, Kia a prostredníctvom dcérskych spoločností poskytuje predaj vozidiel v 37 prevádzkach na Slovensku, v Čechách a Maďarsku, je súčasťou nadnárodného koncernu Wiesenthal.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Tuhovská 5
831 07 Bratislava
ID: 2480212   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1600 EUR brutto (finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)