HR Recruiter

MOTOKOM SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Okočská 72, Veľký Meder
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
900 EUR/mesiacod 900€ brutto vrátane mesačných bonusov; finálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných predpokladov a profesíjných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme kolegu so srdcom, s ľudským prístupom a s entuziazmom pre spoluprácu pri získavaní nových zamestnancov pre našu výrobnú spoločnosť.
Ak si komunikatívny, otvorený a nadšenec s invenciou, radi Ťa uvítame medzi nami.
Tvoje prioritné pracovné aktivity a činnosti budú súvisieť najmä:
- s komplexným zabezpečením náboru zamestnancov a výberových procesov pri vyhľadávaní a získavaní zamestnancov do Výroby, na Kvalitu a na Logistiku
- so zadávaním a aktualizáciou pracovných ponúk online, na pracovných portáloch a v printových periodikách
- so spoluprácou s personálnymi agentúrami (s dodávateľmi a sprostredkovateľmi)
- s koordináciou procesu "onboarding" nových zamestnancov v súčinnosti s lídrami jednotlivých pracovných tímov, so vstupným prijatím a uvedením nových kolegov pre naše pracovné tímy
- s evidenciou a reportingom efektivity a úspešnosti výberových procesov
- so spoluprácou pri zabezpečovaní vstupných, pravidelných a povinných školení na získanie oprávnení a spôsobilostí súvisiacich s výkonom práce
- s organizovaním vstupných a periodických lekárskych prehliadok

• uplatnenie v rámci progresívnej zahraničnej spoločnosti
• možnosť profesíjneho rastu a ďalšieho rozvoja
• atraktívne externé a odborné školenia
• príspevok na stravu (stravovacia karta)
• príspevok na dopravu
• bonusy pri životných jubileách a za lojalitu

V prípade, ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, prosím, pošlite nám Váš Životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu: [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých vyberieme po starostlivom posúdení.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• skúsenosti s procesmi vyhľadávania a výberu zamestnancov podmienkou
• skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
• maďarský jazyk (slovom a písmom) podmienkou
• komunikačné zručnosti
• proaktívny prístup
• pružnosť myslenia
• schopnosť adaptácie na rýchlo sa meniace situácie

The French group GMD, a key partner in the automotive industry, is structured in 4 areas. The stamping division draws on the expertise of its design office and its 8 production sites strategically located near the factories of partner car manufacturers to offer technical and complex parts with high added value.

The Motokom Slovakia factory enjoys a favorable geographical location (70 km from the Stellantis Trnava factory, 90 km from VW Bratislava, 30 km from Audi Hungaria, 240 km from Kia Motors Slovakia).

In 2018 and 2019, 15 million euros were invested to support its growth with the assignment of new projects and the explosion of its monthly turnover from 500,000 euros to 2,500,000 euros.
Thus, the factory built an additional building of 4,500m2 for the stamping activity, renovated the existing building for the welding activity and installed new machines.

In 2023 there is new challenge, to continue the growth of the company and to invest another 15 million euros and to create more than 30 new jobs to meet the targets of new project for Stellantis Trnava.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3836740  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac