Vodič dodávky, kuriér

Motocentral s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacPriemerný mesačný plat je 1300,- eur netto v závislosti od vykonaných pracovných zmien a vykonaných nepravidelných prepráv, + príplatky za dobrú spotrebu, osobné ohodnotenie atď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracuje sa na 10/5 paletových plachtových/skriňových dodávkach a pickupoch

- práca si vyžaduje pred začiatkom zmeny dochádzanie na konkrétnu adresu (82106 Bratislava)

- vedenie vozidla zodpovedným spôsobom s ohľadom na stav vozovky, poveternostné podmienky a to pri dodržaní bezpečnosti s ohľadom na platné dopravné predpisy

- hlásenie naloženia, vyloženia tovaru dispečerovi

- práca pondelok až piatok (sobota)

- pravidelné trasy SR,AT,DE, CH (jeden pracovník mesačný najazd cca 7700km)

- evidovanie vykonanej práce

- evidencia k prevádzke vozidla

- evidencia dokumentov pri nakládke a vykládke tovaru

- kontrola tovaru pri naložení a vyložení

- dodržiavanie pokynov nadriadeného

- dodržiavanie rozvrhu pracovných zmien

- dodržiavanie určenej trasy podľa pokynov nadriadeného

- dodržiavanie termínov nakládky a vykládky, pristavenia vozidla, dodržiavanie prepravných trás

- vedenie záznamov o prevádzke vozidla, vedenie knihy jázd
- zodpovednosť za zverené vozidlo a prepravovaný tovar

- zodpovednosť za vyplnené papiere a záznamy o preprave tovaru (opečiatkovaná CMR, Dodacie listy,cestovné príkazy, a pod.)

- práca vhodná pre pracovníka z Bratislavy a okolia

- plánovanie zmien/trás minimálne na 2 týždne vopred

- podpora dispečerov

- benefity v ramci firemnej skupiny

- moznosť využit firemné vozidlo na súkromé účely

- zázemie na pracovisku, kuchynka, mikrovlnka, chladnička, kávovar, nápoje

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na emailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Exel - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- vyrovnaný postoj k pracovnému nasadeniu
- flexibilita

- samostatné myslenie
- komunikatívnosť
- bezúhonnosť
- zodpovednosť
- zmysel pre orientáciu

- dochvíľnosť

Spoločnosť Motocentral pôsobí na Slovenskom trhu v doprave a kuriérstve pod hlavičkou DEX Kuriér. Zameriavame sa prevažne na prepravy na pravidelných linkách na dennej báze v rámci SR a do AT, D, CH a aj na špeciálne individuálne prepravy s pick-up alebo dodávkami.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Chromík
Tel.: +421949177387
E-mail: poslať životopis
ID: 4815681  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac