Kuriér / Vodič dodávky do 3,5t

Motocentral s.r.o.

Miesto práce
Májová 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
od 1200 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme na pracovnú pozíciu kuriér / vodič dodávky do 3,5t skúseného, spoľahlivého a zodpovedného pracovníka. Pravidelná vopred plánovaná práca (bez prestojov a čakaní na dokládky), pravidelné prepravy v rámci SR a zo SR do AT, D, CH, pondelok-piatok. Podmienkou je: vek od 21r, skúsenosti a prax v preprave, živnostenský list, čistý register trestov.

Práca v mladom dynamickom kolektíve, pravidelne obnovovaný vozový park, plánovanie práce na min. 1 mes dopredu, motivačne finančne ohodnotenie, zamestnanecké zľavy v rámci firmy, osobné ohodnotenie.

Svoj životopis zasielajte na email: job@motocentral.sk alebo nás kontaktujte na uvedenom telefónom čísle
Prosíme o opätovné zaslanie životopisu aj uchádzačov ktorí sa zúčastnili predchádzajúceho kola výberového konania.
Termín nástupu 01.01.2018 / ASAP

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.1.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vítané sú: skúsenosti s jazdami na dlhšie trasy, prax ako kuriér, CMR, základy nemeckého alebo anglického jazyka, zvládanie stresových situácií, samostatnosť, orientačné schopnosti, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, dochvílnosť, zodpovednosť.

Spoločnosť Motocentral pôsobí na Slovenskom trhu v doprave a kuriérstve pod hlavičkou DEX Kuriér. Zameriavame sa prevažne na špeciálne individuálne prepravy s pick-up alebo dodávkami, ale prevádzkujeme aj pravidelné linky na dennej báze v rámci SR a do AT, D, CH.

Májová 21
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Chromík
Tel.: 0948309938
E-mail: poslať životopis
ID: 3262352   Dátum zverejnenia: 6.12.2017