Ranné vtáča - Raňajkový čašník - letná brigáda

MOTI s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
júl 2023
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.5,-€/hod./ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ranné vtáča ktoré ma úsmev na tvári od samého rána a po obede chceš mať čas len pre seba?
Miluješ vôňu čerstvo upečeného pečiva a kávy?
Hľadáš prácu v gastre na 6- 8 hodín?

Potom hľadáme práve teba.

- príprava, dopĺňanie a dohliadanie na raňajkový bufet
- obsluha hostí počas raňajok
- práca na 6-8 hod. zmeny aj počas víkendov ( od 5:30 - do 13:30 hod.)
- dodržiavanie hygienických a interných pracovných postupov

- korektné a profesionálne jednanie
- mzda vždy načas
-zamestnanecká strava
- pracovné oblečenie
- príjemný mladý kolektív
- možnosť ubytovania počas práce

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

čašník

- skúsenosti s prácou v obsluhe a kuchyni
- komunikatívnosť, flexibilita, pracovné nasadenie
- profesionálne vystupovanie

Hilson Jasná garden rezort je umiestnený pred vstupnou bránou do Demänovskej doliny. Hosťom ponúka nielen ubytovanie v apartmánoch ideálnych pre rodiny s deťmi ale aj v príjemných štúdiách pre páry a klientelu vyhľadávajúcu súkromie, oddych a komfort ubytovania v modernom zelenom prostredí.

Apartmánový rezort Hilson si získal množstvo spokojných a stálych hostí, neustále vylepšujeme a rozširujeme naše služby.

K našim schopnostiam patrí pracovitosť a cieľavedomosť, sme tím mladých ľudí, ktorí hľadajú pozitívne naladených kolegov. Vieme, čo chceme ponúknuť našim hosťom - služby na ktoré budeme patrične pyšní.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3701806  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.