Údržbár /elektrikár v apartmánovom komplexe

MOTI s.r.o.

Miesto práce
Demänová, Liptovský Mikuláš-Demänová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste technicky, manuálne zručný ? Bavia vás práce okolo domu? Máte spôsobilosť minimálne §21 alebo aj vyššie, viete si poradiť s elektrinou, vodoinštalatérskymi a menšími stavebnými prácami? Fyzická práca nie je pre vás problém?

- údržbárske práce v apartmánoch
- kontrola apartmánov
- kontrola merania a reguláciu el. zariadení, optimalizuje spotrebu el. energie
- kontroluje predpísané revízie jednotlivých zariadení v zmysle platných predpisov,
- kontroluje malé wellness
- starostlivosť o okolie objektov

-vedľajší pracovný pomer
- stravovanie, pitný režim, pracovné oblečenie
-práca v príjemnom kolektíve

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.8.2020 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť na pozícii v hotelových službách
- odborná spôsobilosť - vyhláška § 22
- pracovitosť, samostatnosť
- zručnosť v manuálnych činnostiach

Apartmány Hilson, sú umiestnené pred vstupnou bránou do lyžiarskeho strediska Jasna. Hosťom ponúka nielen ubytovanie v apartmánoch ideálnych pre rodiny s deťmi ale aj v príjemných štúdiách pre páry a klientelu vyhľadávajúcu súkromie, oddych a komfort ubytovania v modernom zelenom prostredí.

Apartmány Hilson si získal množstvo spokojných a stálych hostí, neustále vylepšujeme a rozširuje naše služby.

K našim schopnostiam patrí pracovitosť a cieľavedomosť, sme tím mladých ľudí, ktorí hľadajú pozitívne naladených kolegov, vieme čo chceme ponúknuť našim hosťom, služby na ktoré budeme patrične pyšní.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MOTI s.r.o.
Štefunkova 17
82103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Ľupták
Tel.: +421948330321
E-mail: poslať životopis
ID: 3075843  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac