Chyžná TPP/Brigáda

MOTI s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
05.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac- Brigáda 4,-€/ netto - Plný úväzok : príplatky za prácu cez víkend a sviatok v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie a čistenie hotelových izieb,apartmánov a spoločných priestorov v apartmánovom rezorte Hilson v Demänovej.

Práca v malom a príjemnom kolektíve.
Práca v čistom prostredí novovybudovaných apartmánov .
Stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Ubytovanie neposkytujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.7.2020 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

1

Zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť,dôslednosť
Zmysel pre detail a poriadok.
Pozitívny prístup k práci.
Poriadkumilovnosť a pracovitosť

Apartmány Hilson, sú umiestnené pred vstupnou bránou do lyžiarskeho strediska Jasna. Hosťom ponúka nielen ubytovanie v apartmánoch ideálnych pre rodiny s deťmi ale aj v príjemných štúdiách pre páry a klientelu vyhľadávajúcu súkromie, oddych a komfort ubytovania v modernom zelenom prostredí.

Apartmány Hilson si získal množstvo spokojných a stálych hostí, neustále vylepšujeme a rozširuje naše služby.

K našim schopnostiam patrí pracovitosť a cieľavedomosť, sme tím mladých ľudí, ktorí hľadajú pozitívne naladených kolegov, vieme čo chceme ponúknuť našim hosťom, služby na ktoré budeme patrične pyšní.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MOTI s.r.o.
Štefunkova 17
82103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Ľupták
Tel.: +421948330321
E-mail: poslať životopis
ID: 2179227  Dátum zverejnenia: 22.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac