Samostatný/á účtovník/čka

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Revúca
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 800 EUR/mesiacNástupná mzda sa odvíja od nadobudnutých skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrola dodávateľských faktúr, formálnej správnosti a sprievodných dokladov a riešenie fakturačných nezrovnalostí
  • Účtovanie dodávateľských faktúr z EU a tretích krajín (prevažne v cudzej mene)
  • Účtovanie interných dokladov, bankových výpisov v cudzej mene
  • Sledovanie a evidencia poskytnutých dodávateľských záloh v cudzej mene
  •  Vydokladovanie dodávateľských faktúr s väzbou na JCD
  • Zodpovednosť za sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti v súlade s účtovnou, colnou a daňovou legislatívou

  • rast mzdového ohodnotenia
  • pravidelné odmeny
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie
  • zamestnanecké zľavy na celý sortiment spoločnosti

V prípade záujmu je potrebné zaslať Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, Ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Daňová legislatíva - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

  • Anglický jazyk na úrovni B2-výhodou
  • Daňová legislatíva (zákon o DPH a DzP)
  • Colná legislatíva – základy / výhodou je orientácia v colných predpisoch
  • Zodpovednosť a samostatnosť
  • Zmysel pre detail a precíznosť

Sme najrýchlejšie rastúcou značkou v segmente rybárstva a hobby v strednej Európe. Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu. Tomu zodpovedá viac než 1900 rybárskych predajní, kde máme obchodné zastúpenie, a ďalšie stovky predajní a e-shopov, ktoré od nás dennodenne odoberajú tovar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Jankovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4824933  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac