Можливість для людей з України
Logo MOSS.SK, s.r.o.

Marketingový špecialista pre Delphin

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacPravidelný rast a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu (pobočky v Banskej Bystrici) hľadáme marketingového performance špecialistu, ktorého bavia rovnako čísla, ako aj kreatívna tvorba. Predvedieš a vycibríš svoje schopnosti tvorby, plánovania a merania reklamných kampaní produktov športovej značky, ktoré sa predávajú priamo na ôsmich európskych trhoch. Buď na úrovni mid/senior, aby si tak vedel s ľahkosťou a dennodenne úspešne pracovať s nástrojmi ako Google Ads, Facebook Business Manager a Google Analytics.

Od úspešného kandidáta očakávame záujem o najnovšie trendy z online marketingu a ochotu proaktívne skúšať nové veci. Privítame aspoň 2-ročné skúsenosti s výkonnostným marketingom a tvorbou kampaní. Ale hlavne chuť pristupovať k marketingu komplexne s orientáciou na dlhodobé výsledky.

Práca v nadnárodnej spoločnosti s výborným platovým ohodnotením s pravidelným rastom + možnosťou extra odmien. Pravidelné teambuildingy a mimo časové aktivity. Zamestnanecké zľavy na celý sortiment spoločnosti. K dispozícii firemná herňa, čerstvé ovocie, neobmedzená káva a výborný kolektív.

V prípade, že ťa pracovná pozícia zaujala a máš znalosti a predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou a pracovnou náplňou, neváhaj nám zaslať CV s priložením svojho portfólia projektov. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači postupujúci do druhého kola, a teda pozvaní na pracovný pohovor.

Práca nie je vhodná pre dlhodobú externú spoluprácu. Svoj životopis, motivačný list a ideálne aj portfólio projektov je nutné zaslať mailom na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Facebook Business Manager - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Sociálne média - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Adobe Illustrator - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kreatívne a analytické myslenie
Komunikatívnosť, plnenie deadlinov a zvládnutý time management
Dôslednosť a silný zmysel pre detail

Sme najrýchlejšie rastúcou značkou v segmente rybárstva a hobby v strednej Európe. Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu. Tomu zodpovedá viac než 1900 rybárskych predajní, kde máme obchodné zastúpenie, a ďalšie stovky predajní a e-shopov, ktoré od nás dennodenne odoberajú tovar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4808719  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac