Nové: Videotvorca/-kyňa

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacSamozrejme, pri skúsenom uchádzačovi s dobrým portfóliom radi otvoríme otázku platu smerom nahor.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Točíš a striháš video? Ok, pošli nám stručný životopis a nestručné ukážky tvorby a poď k nám pracovať!

Aké jednoduché Horste! A to se vyplatí :) Ono to ale fakt také jednoduché je. Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý má k jednej ruke prirastenú kameru a k druhej Adobe Premier. Požadujeme ale aj výbornú prácu s grafikou vo videu. A čo by si teda robil/-a?

Krátke a fajnové produktové videjká. Tu je náš archív a to vlastne napovie viac ako tísíc slov.

Čo ponúkame?
❤️ Výborný kolektív, pozor nedynamický a zostavou stály
❤️ Slušné platové podmienky s pravidelne rastúcou mzdou
❤️ Pravidelné odmeny
❤️ Zamestnanecké zľavy
❤️ Kariérny rast a možnosť ďalšieho vzdelávania
❤️ Tech. vybavenie aj pre vlastné použitie
❤️ Bezplatné parkovacie miesto len pre Teba
❤️ Nevyčerpateľné zásoby výbornej kávy kedykoľvek

P.S: Ak je jediné video čo si v živote zostrihal babkina 70-tka, kde strýco Jozef tancoval podgurážený na stole do rytmu Duo Yamaha, nie si to čo hľadáme. Každopádne klobúk dole pred vycibreným hudobným vkusom. A babke prajem všetko najlepšie!

Kontaktuj nás priamo mailom na [email protected]. Keď niečo zabudneš priložiť do mailu (napríklad to tvoje portfólio prác), znamená že nie si top spoľahlivý a vyhradzujeme si právo neodpisovať :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Sme najrýchlejšie rastúcou značkou v segmente rybárstva a hobby v strednej Európe. Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu. Tomu zodpovedá viac než 1900 rybárskych predajní, kde máme obchodné zastúpenie, a ďalšie stovky predajní a e-shopov, ktoré od nás dennodenne odoberajú tovar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4488166  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac