Grafický dizajnér/-ka (Junior / Mid / Senior)

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacVýborné platové ohodnotenie s pravidelným rastom + možnosťou extra odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu (pobočky v Banskej Bystrici) hľadáme kreatívneho grafického dizajnéra/dizajnérku, ktorý má chuť rozvíjať svoj talent a potenciál pri návrhoch produktov športovej značky, ktoré sa predávajú priamo na ôsmich európskych trhoch. Ideálny by bol zručný, vnímavý a zodpovedný junior, ktorý sa u nás mnohému naučí. Otvorení sme ale aj mid, či seniorovi ( kde je nástupný plat na dohode).

Tvojou úlohou bude vytvárať branding produktov od ich koncepcie, cez logo, farebnú schému, až po manuál k produktu. Pri práci budeš potrebovať znalosť anglického jazyka na bežnej komunikatívnej úrovni, nakoľko časť práce bude z časti predstavovať aj komunikáciu s dodávateľmi.

Keďže sa jedná o prácu grafického dizajnéra, mal by si samozrejme ovládať Adobe Photoshop a Illustrator na vysokej úrovni. Výhodou je ovládanie InDesignu a 3D softvéru (nie je to však podmienkou).

Dôležité: Okrem životopisu je nutné zaslať aj portfólio/výber prác na: [email protected]. Bez poskytnutého portfólia nebude uchádzač zaradený do výberového konania.Práca NIE JE VHODNÁ pre externú spoluprácu. Všetko je len o dohode, určite sa ozvi :)

Práca v nadnárodnej spoločnosti s výborným platovým ohodnotením s pravidelným rastom + možnosťou extra odmien. Pravidelné teambuildingy a mimočasové aktivity. Zamestnanecké zľavy na celý sortiment spoločnosti. K dispozícii firemná herňa, čerstvé ovocie, neobmedzená káva a výborný kolektív.

V prípade, že vás pracovná pozícia zaujala a máte znalosti a predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou a pracovnou náplňou, neváhajte nám zaslať CV s priložením Vášho portfólia/projektov. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači postupujúci do druhého kola, a teda pozvaní na pracovný pohovor.

Práca nie je vhodná pre dlhodobú externú spoluprácu (je nevyhnutné byť v kanceláriách spoločnosti v Banskej Bystrici). Svoje portfólio spolu s Vašim životopisom je nutné zaslať mailom na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafický dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Kreativita a zodpovednosť
Schopnosť návrhu a komunikácie vlastných riešení na základe zadania
Schopnosť samostatného riešenia problémov (tímový hráč, ktorý si vie viesť svoju agendu a zodpovedať za svoju prácu)
Cit pre detail a dodržiavanie termínov

Sme najrýchlejšie rastúcou značkou v segmente rybárstva a hobby v strednej Európe. Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu. Tomu zodpovedá viac než 1900 rybárskych predajní, kde máme obchodné zastúpenie, a ďalšie stovky predajní a e-shopov, ktoré od nás dennodenne odoberajú tovar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4425751  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac