Poradíme Vám?

Grafický dizajnér/-ka (junior/senior)

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Október 2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacVýborné platové ohodnotenie s pravidelným rastom + možnosťou extra odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu (pobočky v Banskej Bystrici) hľadáme kreatívneho grafického dizajnéra, ktorý má chuť rozvíjať svoj talent a potenciál pri návrhoch produktov športovej značky, ktoré sa predávajú na viac než šiestich európskych trhoch. Hneď na začiatok uvedieme, že v prípade väčších skúseností nás neváhajte osloviť taktiež. O plate je možné diskutovať.

Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý má otvorenú myseľ, chuť pracovať, je nadpriemerne spoľahlivý, a hľadá stabilnú prácu. Tvojou úlohou bude vytvárať branding produktov od ich koncepcie cez logo, farebnú schému, až po manuál k produktu. Sme partia mladých ľudí, ktorí berú svoju prácu vážne so snahou vybudovať niečo veľké.

Preto u nás nájdeš nielen priestor pre realizovanie svojich (aj miestami “šialených”) nápadov na reálnych produktoch, ale aj kopec zábavy počas dňa, či legendárne tímbuildingy, ktoré usporiadavame niekoľkokrát do roka. :).

Pri práci budeš potrebovať znalosť anglického jazyka na bežnej komunikatívnej úrovni, nakoľko časť práce bude z časti predstavovať aj komunikáciu s dodávateľmi.
Keďže sa jedná o prácu grafického dizajnéra, mal by si samozrejme ovládať Adobe Photoshop a Illustrator na profesionálnej úrovni. Výhodou je ovládanie InDesignu a 3D softvéru (nie je to však podmienkou).

Okrem životopisu je nutné zaslať aj portfólio/výber prác na: [email protected] Práca nie je vhodná pre externú spoluprácu (je nutné byť priamo v BB, po zaškolení ponúkame čiastočnú možnosť home-office). Svoje portfólio a CV je nutné zaslať mailom na: [email protected] Uchádzač ktorý nezašle portfólio, nebude zaradený do výberového konania.

Práca v nadnárodnej spoločnosti s výborným platovým ohodnotením s pravidelným rastom + možnosťou extra odmien.
Super kolektív, ktorý ťahá za jeden povraz z kancelárie so skvelým výhľadom na panorámu Banskej Bystrice.
Kolektív je stálosťou skôr statický, práca dynamická
Pravidelné teambuildingy a mimočasové aktivity
Zamestnanecké zľavy na celý sortiment spoločnosti

V prípade, že vás pracovná pozícia zaujala a máte znalosti a predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou a pracovnou náplňou, neváhajte nám zaslať CV s priložením Vášho portfólia/projektov. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači postupujúci do druhého kola, a teda pozvaní na pracovný pohovor.

Práca nie je vhodná pre dlhodobú externú spoluprácu (je nevyhnutné byť v kanceláriách spoločnosti v Banskej Bystrici). Svoje portfólio spolu s Vašim životopisom je nutné zaslať mailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafický dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Kreativita a zodpovednosť
Schopnosť návrhu a komunikácie vlastných riešení na základe zadania
Schopnosť samostatného riešenia problémov (tímový hráč, ktorý si vie viesť svoju agendu a zodpovedať za svoju prácu)
Cit pre detail a dodržiavanie termínov

Sme veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, predajom a distribúciou športových rybárskych potrieb značky Delphin.

Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie, sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu, ktorá je spoľahlivým partnerom nie len pre stovky dennodenne zásobovaných rybárskych predajní ale aj pre zamestnancov našej spoločnosti. Ponúkame Vám príležitosť pracovať v mladom dynamickom kolektíve, kde môžete rásť spolu s nami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

M.R.Štefánika 297/11
050 01 Revúca

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. art. Radúz Piljan
E-mail: poslať životopis
ID: 4164140  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac