Grafik s dušou marketéra (alebo naopak) pre Delphin

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Od 1 300 EUR/mesiacMzda záleží od množstva skúseností a talentu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme oddelenie marketingu a staráme sa výhradne o marketingovú komunikáciu značky Delphin, ktorá je tigrom/šťukou vo svojom segmente rybárskej výbavy na stredoeurópskom trhu. Inovácie, nové produkty a trhy v Európe si vyžadujú kvalitný team, kde nielen neustále tvoríme ale hlavne fungujeme tak, aby sme sa vedeli čo najlepšie zastúpiť a pomôcť si.

A tu prichádzaš ty, milý/milá grafik/grafička s dušou marketéra alebo marketér/marketérka s dušou grafika. Aby si nám pomohol/pomohla s tvorbou grafických podkladov, nahadzovaním kampaní na sociálne siete a s ich správou, prípravou textov marketingovej komunikácie a to všetko prehľadne vo forme zadaní a s maximálnou podporou. Tak ako sa budeš vedieť ty spoľahnúť na nás, sa budeme chcieť my na teba :).

Máme v podstate absolútne jednoduché požiadavky:
❤️ Rozhľadený a kreatívny uchádzač
❤️ Skúsenosti na grafickým balíkom Adobe
❤️ Skúsenosti s marketingom
❤️ Maximálna spoľahlivosť
❤️ Bežná komunikačná angličtina
❤️ Výskyt v našich priestoroch- nie je možná externá spolupráca

Čo by si mal mať a dá Ti náskok pred inými uchádzačmi?
❤️ Ukážky tvojich grafických prác či linky na marketingové kampane

Pridať sa k nám je teda jednoduché :) Stačí poslať životopis, alebo sa nám mailom ozvať s bližšími otázkami, všetko je možné a sme otvorení diskusii, vrátane tej o plate či pracovnej dobe.

Ozvi sa mailom na [email protected], prilož CV a v krátkosti popíš svoje skills.
Tešíme sa a čakáme Tvoju správu ✉️

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Sme najrýchlejšie rastúcou značkou v segmente rybárstva a hobby v strednej Európe. Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu. Tomu zodpovedá viac než 1900 rybárskych predajní, kde máme obchodné zastúpenie, a ďalšie stovky predajní a e-shopov, ktoré od nás dennodenne odoberajú tovar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4059136  Dátum zverejnenia: 4.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac