Pracovník zákazníckeho úseku

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Revúca
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiac- nástupná mzda je 900 Eur brutto, po skúšobnej dobe je mzda 1000+ Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická a mailová komunikácia so zákazníkmi - telefonáty z rôznych európskych štátov
- vybavovanie požiadaviek zákazníkov k ich spokojnosti
- spracovanie objednávok a faktúr v elektronickom systéme
- zber informácií, analýza informácií v exceli, plánovanie
- obchodná komunikácia s existujúcimi aj novými zákazníkmi
- príprava účtovných a skladových dokladov k exportným objednávkam
- práca vo firemnom systéme - ESO
- pracovisko: Revúca, pracovná doba: 7:30 - 16:00 hod.

- práca v medzinárodnom prostredí
- rast mzdy
- prostredie pre osobný rast
- práca na trvalý pracovný pomer
- zamestnanecké zľavy na celý sortiment spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- schopnosť komunikácie v anglickom jazyku
- organizačné a plánovacie schopnosti
- odolnosť voči stresu
- komunikačné schopnosti
- zodpovednosť

Sme najrýchlejšie rastúcou značkou v segmente rybárstva a hobby v strednej Európe. Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu. Tomu zodpovedá viac než 1900 rybárskych predajní, kde máme obchodné zastúpenie, a ďalšie stovky predajní a e-shopov, ktoré od nás dennodenne odoberajú tovar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3913767  Dátum zverejnenia: 14.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac