Pracovník/čka ekonomického oddelenia/ účtovník/čka

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Revúca
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu ekonóm/ účtovník hľadáme pracovníka na plný úväzok.
Náplň práce:
• Účtovanie rôznych typov dokladov (bankové výpisy, dodávateľské a odberateľské faktúry, interné doklady)
• Správa pohľadávok - komunikácia s obchodnými zástupcami a zákazníkmi, vymáhanie pohľadávok
• Spracovanie ekonomických tabuliek a prehľadov podľa aktuálnych potrieb
• Vyhodnocovanie nákladov podľa stredísk
• Účtovanie tovaru a súvisiace evidencie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

950€

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy

• komunikačné zručnosti a schopnosť spolupracovať v kolektíve
• flexibilita, samostatnosť, precíznosť, schopnosť učiť sa novým veciam
• znalosti a prax v oblasti podvojného účtovníctva
• ovládanie problematiky daní a DPH veľkou výhodou
• dodatočné jazykové znalosti výhodou

Sme veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, predajom a distribúciou športových rybárskych potrieb značky Delphin.

Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie, sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu, ktorá je spoľahlivým partnerom nie len pre stovky dennodenne zásobovaných rybárskych predajní ale aj pre zamestnancov našej spoločnosti. Ponúkame Vám príležitosť pracovať v mladom dynamickom kolektíve, kde môžete rásť spolu s nami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

M.R.Štefánika 297/11
05001 Revúca

Kontakt

ID: 3580566   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950€