Grafický dizajnér? Hľadáme Ťa!

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou podľa kvalít a schopností jednotlivca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu grafického dizajnéra/dizajnérku na trvalý pracovný pomer v kancelárii v Banskej Bystrici. Náplňou je vytváranie dizajnov, grafík a podkladov pre tlač (obaloviny, reklamy, retuš...). Jedná sa o prácu výhradne pre jednu športovú slovenskú značku v rámci firemnej identity.

Podmienkou je kreativita a cit pre detaily. Nutnosťou je ovládanie programov Adobe Photoshop a Illustrator na výbornej úrovni. Adobe InDesign ako stredne pokročilý. Vyžadovaná je taktiež znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.

Medzi možné výhody patrí znalosť Adobe Premiere (v prípade neznalosti programu, bude nutné jeho zvládnutie), či ovládanie 3D programu. Marketingové znalosti taktiež výhodou, nie podmienkou.

Podmienkou je zaslanie životopisu a PORTFÓLIA prác na mail marketing@moss.sk. Bez zaslaného portfólia bude žiadosť o zamestnanie okamžite vyhodnotená ako nedostatočná a následne vyradená.

Práca nie je vhodná na externú spoluprácu, ani pre grafické štúdiá.

Poskytujeme benefity stabilnej firmy s výhodným a zaujímavým finančným ohodnotením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe InDesign - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreativita a zodpovednosť!

Potreby pre športový rybolov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

M.R.Štefánika, Tehelňa
050 01 Revúca

Kontakt

ID: 3050280   Dátum zverejnenia: 9.10.2017