1 000 - 1 500 EUR

Marketér/ka office Banská Bystrica!

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme tím a ponúkame prácu marketéra/marketérky na trvalý pracovný pomer v kancelárii v Banskej Bystrici. Náplňou je kompletná starostlivosť o slovenský športový brand, predávajúci aktuálne na 5 európskych trhoch. Zahŕňa to starostlivosť o všetko od prezentácie značky, reklám, spotov, sociálnych médií až po organizovanie výstav a podujatí.

Podmienkou sú otvorená myseľ & dobré nápady & spoľahlivosť. Vyžadovaná je taktiež znalosť anglického jazyka na komunikatívnej/bežnej úrovni.

Medzi možné výhody patrí znalosť ktorýchkoľvek programov balíka Adobe (najmä Photoshop, Illustrator, Premiere, In design....).

Životopis a sprievodné dokumenty pošlite mailom na: [email protected]

Práca nie je vhodná na externú spoluprácu,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástup 1000€ v prípade junior marketéra, 1500€ v prípade senior marketéra, možný kariérny rast.

Poskytujeme benefity stabilnej firmy s výhodným a zaujímavým finančným ohodnotením.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreativita a zodpovednosť!

Sme veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, predajom a distribúciou športových rybárskych potrieb značky Delphin.

Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie, sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu, ktorá je spoľahlivým partnerom nie len pre stovky dennodenne zásobovaných rybárskych predajní ale aj pre zamestnancov našej spoločnosti. Ponúkame Vám príležitosť pracovať v mladom dynamickom kolektíve, kde môžete rásť spolu s nami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

M.R.Štefánika, Tehelňa
050 01 Revúca

Kontakt

ID: 3050280   Dátum zverejnenia: 15.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástup 1000€ v prípade junior marketéra, 1500€ v prípade senior marketéra, možný kariérny rast.