Junior/Mid Social Media Marketer | Delphin

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 14, 974 05 Banská Bystrica
Termín nástupu
01.03.2022
1 300 - 1 500 EUR/mesiacNástup 1300€ v prípade junior marketéra, 1500€ + v prípade senior marketéra, možný kariérny rast

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím a hľadáme marketéra, ktorý má presah do dizajnu (alebo vice-versa), a ktorý si zoberie „na mušku“ sociálne siete (facebook, instagram a youtube) našej rybárskej športovej značky Delphin. Jeho úlohou bude vytvárať obsah, nadväzovať spolupráce, spúšťať reklamné kampane, či tvoriť a vyhodnocovať súťaže. Potrebujeme niekoho, kto vie pracovať „bez vedenia za ruku“, vie si veci doštudovať a problémy berie ako výzvu. Ideálne, ak máš aj prehľad v rybárstve, či si sám aktívny rybár (nie je to však podmienka).

Si náš ideálny kandidát (v prípade, že existuješ), ak:
☑ Vieš pracovať s grafickým softvérom (min. Adobe Photoshop)
☑ Ovládaš copywriting (vieš napísať reklamný text k produktu, alebo súťaži)
☑ Rád prichádzaš s novými nápadmi (think out of box - u nás sa môžeš realizovať)
☑ Vieš merať výsledky aktivít (dáta nám pomáhajú smerovať investície do reklamy)
☑ Vieš si zorganizovať svoj čas a agendu (Každý z nášho tímu sme do veľkej miery samostantný vo svojej práci a jej časovom rozvrhu. Samozrejme môžeš od nás očakávať plný support a necháme ti voľnú ruku pre realizovanie tvojich nápadov!)
☑ Si spoľahlivý, učenlivý a orientovaný na napredovanie

Ak si dočítal až sem, môžeš si povedať, že máme miestami prehnané požiadavky…

Nie sme dokonalí…Pre nás je však schopný marketér ten, ktorý má do určitej miery väčšinu z vyššie uvedených skills. Hľadáme človeka, ktorý vie prísť s nápadom, obhájiť si ho, zrealizovať, vyhodnotiť a na základe toho navrhnúť ďalšie kroky. Za nás je to presne to, čo posunie nielen teba, ale aj nás dopredu, nakoľko rastieme spoločne nielen ako firma, ale predovšetkým ako tím.

Nespĺňaš všetky z vyššie uvedených požiadaviek?
Nevadí, určite nám pošli životopis a portfólio tvojich prác, aj tak na email: [email protected]. Je pre nás dôležité zapálenie pre vec, a to, aby sme si sadli.. :)

Práca nie je vhodná na externú spoluprácu. Po zaučení sme otvorení možnosti príležitostného home office, avšak primárne pracujeme všetci interne v kanceláriách.
VIAC INFO:
www.hladasamarketer.sk

Pre túto pozíciu začíname na hrubej mzde od 1300 EUR v prípade junior marketéra. Mzdové ohodnotenie závisí od tvojich skúsenosti a znalostí. Ak budeš mať za sebou zaujimavé projekty a výsledky, môžeš rátať s navýšením platu pri nástupe (už pri pohovore sme otvorení dohode).

Ak však ešte nemáš znalosti a skúsenosti, ktoré hľadáme, ale uvidíme v tebe, že máš „drive“, tak vieme diskutovať o nižšej mzde, ktorá však bude stále viac než dobrá na pomery Banskobystrického kraja.

Mimo iného u nás platí pravidlo, že ak vidíme, že sa zlepšuješ, doťahuješ projekty do konca, s čím rastie aj firma, tak sa ti priamo úmerne aj niekoľkokrát do roka zdvíha plat. A to nespomíname polročné a koncoročné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Mierne pokročilý
Adobe Illustrator - Úplný začiatočník
Digitálny Marketing - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreativita a zodpovednosť!

Sme najrýchlejšie rastúcou značkou v segmente rybárstva a hobby v strednej Európe. Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu. Tomu zodpovedá viac než 1900 rybárskych predajní, kde máme obchodné zastúpenie, a ďalšie stovky predajní a e-shopov, ktoré od nás dennodenne odoberajú tovar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3050280  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac