Marketér/ka v BB wanted!

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta, okres Banská Bystrica
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000€ nástup + podľa kvalít a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme tím a ponúkame nevšednú prácu marketéra/marketérky na trvalý pracovný pomer v kancelárii v Banskej Bystrici. Náplňou je kompletná starostlivosť o slovenský športový brand. Zahŕňa to starostlivosť o všetko od prezentácie značky, reklám, spotov, sociálnych médií až po organizovanie výstav a podujatí.

Podmienkou sú otvorená myseľ & dobré nápady & spoľahlivosť. Vyžadovaná je taktiež znalosť anglického jazyka na komunikatívnej/bežnej úrovni.

Medzi možné a ideálne výhody patrí znalosť ktorýchkoľvek programov balíka Adobe (najmä Photoshop, Illustrator, Premiere, In design....).

Životopis, poprípade aj portfólio prác zašlite na: marketing@moss.sk.

Práca nie je vhodná na externú spoluprácu,

Poskytujeme benefity stabilnej firmy s výhodným a zaujímavým finančným ohodnotením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreativita a zodpovednosť!

Potreby pre športový rybolov.

Sme veľkosklad ponúkajúci produkty určené pre rybolov pod vlastnými značkami Delphin a Fin. Sme etablovanou firmou v regiónoch Slovenskej, Maďarskej a Českej republiky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

M.R.Štefánika, Tehelňa
050 01 Revúca
ID: 3050280   Dátum zverejnenia: 9.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ nástup + podľa kvalít a schopností