1 000 - 1 500 EUR

Produktový manažér / Vývojár rybárskeho vybavenia

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Revúca
Termín nástupu
Možný ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčšia slovenská spoločnosť s rybárskym príslušenstvom pod vlastnou značkou Delphin, hľadá do TPP vývojára produktov / produktového manažéra. Uchádzač musí byť aktívny rybár s výborným prehľadom vo všetkých rybolovných disciplínach.

Úlohou produktového manažéra je vyvíjať, konzultovať, testovať a podieľať sa na kompletnom uvedení produktu na trh. Časť vývoja prebieha v anglickom jazyku a jeho ovládanie minimálne na komunikatívnej úrovni je podmienkou.

Uchádzač musí disponovať technickou znalosťou problematiky, novátorské myslenie a nadpriemernú dôslednosť. Podmienkou je výborné vystupovanie , nakoľko manažér školí o produktoch obchodných zástupcov, či zodpovedá prípadné otázky zákazníkov.

Životopisy zasielajte na: [email protected]

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupný plat 1000€ v prípade junior manažéra, 1500€ v prípade senior manažéra. Pravidelný rast mzdy.

Ponúkame benefity silnej a stabilnej spoločnosti. Výborné ohodnotenie a kariérny rast.

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú prizvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Sme veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, predajom a distribúciou športových rybárskych potrieb značky Delphin.

Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie, sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu, ktorá je spoľahlivým partnerom nie len pre stovky dennodenne zásobovaných rybárskych predajní ale aj pre zamestnancov našej spoločnosti. Ponúkame Vám príležitosť pracovať v mladom dynamickom kolektíve, kde môžete rásť spolu s nami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

M.R.Štefánika, Tehelňa
050 01 Revúca

Kontakt

Kontaktná osoba: Oto Mihaly
Tel.: +421911613018
E-mail: poslať životopis
ID: 2972917   Dátum zverejnenia: 15.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat 1000€ v prípade junior manažéra, 1500€ v prípade senior manažéra. Pravidelný rast mzdy.