Čašník, čašníčka - vedúci smeny

mOrusha, s. r. o.

Miesto práce
Centrálna 812, Svidník
Termín nástupu
ihneď
3,33 - 4 EUR/hod.- základná mzda 3,33 € / hod - počas prvých 4. mesiacov práce - základná mzda: 3,50 € / hod - od 5. mesiaca práce - základná mzda: 4,00 € / hod - po odpracovaní 1. roka + mzdové zvýhodnenie za prácu cez víkend, náhradné voľno za prácu vo sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov, poradenstvo pri výbere tovaru, príprava kávy a iných nápojov (koktailov), vyúčtovanie zákazníkov, robenie odpisov, udržiavanie poriadku na pracovisku

- stravné lístky
- školenia
- nápoje zdarma

Hľadáme človeka, ktorý má skutočný záujem dlhodobo pracovať v kaviarni a neberie túto prácu len ako prechodnú stanicu; človeka, ktorého baví práca s ľuďmi, svet kávy a vína a rád sa učí nové veci. Že nie si vyučený čašník? Ak spĺňaš tieto predpoklady, neváhaj poslať životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť,
- zodpovednosť,
- lojálnosť,
- skutočný záujem pracovať v kaviarni

Prevádzkujeme kaviareň na pešej zóne vo Svidníku
ID: 3887315  Dátum zverejnenia: 6.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,33 EUR/hod.