Asistentka

MORITZ s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

systematický office management, zakladanie a elektronizácia dokladov, pošta, komunikácia s obchodnými partnermi, úradmi a inštitúciami, internetové vyhľadávanie, drobné špedičné služby, rôzna výpomoc

voľný pracovný čas, plat, telefón, režijné náklady

pracovná pozicia nie je vhodná ako brigáda popri štúdiu, nevhodná pre absolventov, preferujeme starších skúsaných uchádzačov so zámerom dlhodobého vzťahu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

SYSTEMATICKÁ ORGANIZOVANÁ PRÁCA, spolahlivosť, kreativita v riešení úloh, dochvíľnosť, samostatnosť

- small development (nie realitná kancelária)
- výstavba, predaj, prenájom, ubytovanie
ID: 3018776  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200