Reagujte bez životopisu

Stavbyvedúci

MORIS design s.r.o.

Miesto práce
Trnavská 2049/56, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavbyvedúci / koordinátor stavebných prác organizuje, riadi a koordinuje stavebné práce a iné činnosti na stavenisku a na stavbe. Sleduje spôsob a postup uskutočňovania stavby v súlade s overenou projektovou dokumentáciou a časovým plánom výstavby. Zodpovedá za súlad priestorovej polohy s dokumentáciou stavby, ako aj za dodržanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu, vrátane dodržiavania predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia zamestnancov pri práci. Stavbyvedúci ďalej určuje začatie a ukončenie jednotlivých stavebných prác a iných činností na stavenisku a na stavbe, dáva pokyny týkajúce sa vykonávania stavebných prác, organizácie práce a pohybu osôb na stavenisku a na stavbe. Preberá stavebné výrobky, zisťuje ich vhodnosť a určuje ich umiestnenie a uskladnenie na stavenisku. Dáva príkazy na okamžité zastavenie stavebných prác a iných činností na stavenisku a na stavbe, ak sa vyskytla prekážka, pre ktorú je ich ďalšie vykonávanie neprípustné. Koordinuje poradie stavebných prác, vykazuje cudzie osoby zo staveniska a zo stavby. Riadi stavebné práce a iné činnosti najmä pri stavebných objektoch väčšieho rozsahu a vedie o nich evidenciu v stavebnom denníku. Je oprávnenou osobou na vedenie uskutočňovania stavieb, patriace medzi vybrané činnosti, ktorých výsledok má vplyv na ochranu verejných záujmov vo výstavbe.

  • bonusové odmeňovanie (dvojzložková mzda pozostávajúca zo základnej mzdy + osobného ohodnotenia na základe KPIs),
  • osobné vozidlo nižšej strednej triedy s palivovou kartou, mobilný telefón a notebook (aj na súkromné účely),
  • hybridný typ práce v zložení 85% práca v teréne a 15% práca v kancelárii,
  • účasť na firemných podujatiach a workshopoch na SK a CZ,
  • 3 dni tzv. “Sick day“ / ročne,
  • za každý odpracovaný rok 1 deň dovolenky naviac, maximálne však celkove 5 dní,
  • zdarma občerstvenie na pracovisku (káva, čaj, minerálky a ovocie),
  • príjemné pracovné prostredie,
  • zmysluplná práca s rozvojom vlastnej osobnosti a možnosťou kariérneho rastu.

Na dlhodobú spoluprácu hľadáme skúseného stavbyvedúceho s výkonom práce na stavebných projektoch prevažne na území Slovenska. Výberové konanie bude vedené v slovenskom, prípadne českom jazyku. Ku Vašej žiadosti o spoluprácu prosím doložte: profesijný životopis a referenčný zoznam Vami doteraz realizovaných stavieb aj s termínmi realizácie.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou,
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie,
  • vysokoškolské I. stupňa,
  • vysokoškolské II. stupňa,
  • vysokoškolské III. Stupňa.

Jazykové znalosti

  • Slovenský jazyk, prípadne český jazyk – Expert (C2)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel – Pokročilý
  • Microsoft Word – Pokročilý
  • Microsoft Outlook – Pokročilý
  • AutoCAD – Základy
  • odborná prax aspoň v trvaní 3 roky

Certifikáty a osvedčenia

Na výkon tohto zamestnania sa odporúča nasledovný certifikát:

  • Vodičské oprávnenie na vedenie motorových vozidiel skupiny B podľa zákona c. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
  • Osvedčenie o vykonaní skúšky odbornej spôsobilosti alebo osvedčenie o získaní osobitnej odbornej spôsobilosti na výkon činnosti stavbyvedúceho.

Kompetencie

Všeobecné spôsobilosti

  • Analyzovanie a riešenie problémov,
  • Informačná gramotnosť,
  • Organizovanie a plánovanie práce,
  • Prezentovanie,
  • Rozhodovanie,
  • Samostatnosť,
  • Tímová práca,
  • Tvorivosť (kreativita),
  • Vedenie ľudí,
  • Vyjednávanie,
  • Digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti),
  • Finančná a ekonomická gramotnosť,
  • Komunikácia (jednanie s ľuďmi),
  • Kultivovaný písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa,
  • Motivovanie ľudí,
  • Osobnostný rozvoj,
  • Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti),
  • Environmentálna (prírodovedná) gramotnosť,
  • Technická gramotnosť.

  • Komunikatívnosť nadpriemerná,
  • Technický talent nadpriemerná,
  • Pozornosť nadpriemerná,
  • Spoľahlivosť nadpriemerná,
  • Cieľavedomosť nadpriemerná,
  • Praktické myslenie nadpriemerná,
  • Sebaistota nadpriemerná,
  • Vnútorná stabilita bežná,
  • Dominantnosť bežná,
  • Iniciatívnosť bežná,
  • Sebaovládanie bežná,
  • Precíznosť (presnosť) bežná,
  • Analytické myslenie bežná,
  • Predstavivosť bežná,
  • Pamäť bežná.

Mobilný telefón
Auto aj na súkromné účely
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Zdravotné voľno
Notebook
Občerstvenie na pracovisku
Vlastna organizácia práce
Zľava na firemné produkty/služby