Sales manager

MORIS design s.r.o.

Miesto práce
Senec
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MORIS design- divízia distribúcia

Sme súčasťou silnej českej firmy. Našim cieľom je predávať produkty najvyššej kvality s vysokou pridanou hodnotou.

Hľadáme tímového kolegu!

Poď nám pomôcť vybudovať zastúpenie značiek prémiového segmentu na Slovensku.

Do nášho portfólia neustále pribúdajú značky prémiových produktov až s 25 ročnou zárukou a my potrebujeme dravca, ktorý má potrebu realizovať sa.

Náplň práce

  • Za podpory nášho vedenia a marketingu výrobcu, vybudovať predajnú štruktúru značiek v našom portfóliu, ktoré nájdeš tu: moris-distribution.cz.
  • Počiatočný prieskum trhu a mapovanie segmentu trhu.
  • Účasť na stretnutiach s veľkými klientmi.

Požadujeme

  • Znalosť produktov predaja outdoorového vybavenia alebo iných podobných produktov.
  • Predajné schopnosti.
  • Perfektné vystupovanie.
  • Tímového hráča.
  • Snahu, samostatnosť a lojalitu.
  • Poriadok v dokumentácii.
  • Prirodzenú potrebu rastu.
  • Angličtinu slovom a písmom.
  • Vodičský preukaz skupiny B.

Ponúkame

  • Atraktívna práca v rozvíjajúcej sa firme a zaujímavom odbore s množstvom možností učiť sa a realizovať.
  • Práce priamo v centre diania v oddelení distribúcie
  • Priateľská atmosféra rodinnej firmy
  • Možnosť zvyšovania kvalifikácie a kariérny postup
  • Rôznorodé uplatnenie skúseností
  • Auto, notebook, telefón
  • 3 dni sick day
  • Káva a čaj zadarmo
  • Možnosť používať plne vybavenú kuchynku
  • Ovocie na pracovisku 2x týždenne
  • Zamestnanecká zľava na tovar
  • Firemné akcie

Hľadáme práve TEBA, tak nám napíš a radi sa s TEBOU stretneme!