Projektový manažér stavieb pre Maďarsko

MORIS design s.r.o.

Miesto práce
Senec
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakoľko sme výrazne rozšírili svoje pôsobenie z ČR a SR stavebného trhu aj na HU pri realizácii fit-outov, potrebujeme náš tím doplniť o nových a kvalitných kolegov !

Náplň práce

  • Samostatný stavebný manažment- prevažná prítomnosť na stavbách po celom Maďarsku, práca v kancelárii cca 15 % pracovnej doby so zameraním na fit-out stavby.
  • Celková organizácia, plánovanie a koordinácia stavebných prác a zákaziek.
  • Kontrola priebehu prác, dodržiavanie harmonogramov.
  • Dohľad nad dodržiavaním predpisov v oblasti BOZP, kvality a technológii.
  • Priebežná kontrola kalkulácie stavebných nákladov a zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu.
  • Priebežná komunikácia s projektovými manažérmi a koordinátormi výstavby.
  • Spolupráca a jednanie s ďalšími subjektmi (investori, prevádzkovatelia sietí, príslušné orgány).
  • Vedenie potrebnej stavebnej dokumentácie.
  • Príprava fakturačných podkladov pre klientov.
  • Schvaľovanie a kontrola zoznamov prác a objednávok od subdodávateľov.

Požadujeme

  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore stavebníctva.
  • Skúsenosti s realizáciou stavebných projektov, uveďte prosím prehľad stavebných projektov, ktoré ste realizoval/a.
  • Skúsenosti s vedením ľudí.
  • Veľmi dobré organizačné schopnosti, kladieme dôraz na samostatnosť, rozhodnosť a flexibilitu.
  • Znalosť slovenského a maďarského jazyka na úrovni C1 ústne aj písomne.
  • Dobrá znalosť práce s PC.
  • Vodičský preukaz sk. B- aktívny vodič.
  • Autorizácia výhodou.

Ponúkame

  • Atraktívna práca v rozvíjajúcej sa firme a zajímavom obore s množstvom možností učit sa a realizovať.
  • Práca priamo v centre diania v stavebnom oddelení.
  • Priateľská atmosféra rodinnej firmy.
  • Príležitosť na zvýšenie kvalifikácie a kariérny postup.
  • Rôznorodé využitie skúsenoti.
  • Projektové odmeny.
  • Systém kvartálnych a koncoročných odmien v náväznosti na výsledky.
  • 3 dni sick day.
  • Osobné auto, notebook, telefón.
  • Káva a čaj zdarma, používanie plne vybavenej kuchyne.
  • Ovocie na pracovisku 2- krát týždenne.
  • Zamestnanecká zľava na tovar.
  • Firemné podujatia.
  • Príležitosť športovať s Multisportom.

Hľadáme práve TEBA, tak nám napíš a my sa s TEBOU radi stretneme!