Stavbyvedúci - stavebný technik pre celé Slovensko

MORIS design s.r.o.

Miesto práce
Senec
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakoľko sme výrazne rozšírili svoje pôsobenie z ČR stavebného trhu aj na SK při realizácie fit-outov, potrebujeme náš tím doplniť o nových a kvalitních kolegov !

Náplň práce

  • samostatné vedenie stavieb - prevažná prítomnosť na stavbách po celej SR, práca v kancelárii cca 15% pracovného času so zameraním na fit-out výstavby.
  • celková organizácia, plánovanie a koordinácia stavebných prác a objednávok
  • kontrola vykonávania prác, plnenie časových harmonogramov
  • dohľad na dodržiavanie predpisov BOZP a PO, dodržiavania kvality a technologických predpisov
  • priebežná kontrola nákladovosti stavby a zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu
  • priebežná komunikácia s projektovými manažérmi a stavebnými koordinátormi
  • spolupráca a rokovania s ďalšími subjektmi (investori, prevádzkovatelia sietí, kompetentné úrady)
  • vedenie potrebnej dokumentácie stavby
  • zostavovanie fakturačných podkladov voči objednávateľom
  • schvaľovanie súpisu prác a objednávok od subdodávateľov, ich kontrola

Požadujeme

  • SŠ alebo VŠ stavebná
  • skúsenosti s realizáciou stavebných projektov, doložte prosím prehľad Vami realizovaných stavieb
  • skúsenosti s vedením ľudí
  • veľmi dobré organizačné zručnosti, kladieme dôraz na samostatnosť, rozhodnosť a flexibilitu
  • dobrá znalost práce s PC
  • vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič
  • autorizácia výhodou

Ponúkame

  • Zázemie rodinného podniku, práca v zabehnutom tíme.
  • Priateľský prístup a ochota.
  • Príležitosť na zvýšenie kvalifikácie a kariérny postup.
  • Rôznorodé využitie skúseností.
  • Systém kvartálních a koncoročných odmien v náväznosti na výsledky.
  • 3 dni sick day.
  • Osobné auto, notebook, telefón.
  • Káva a čaj zdarma a používanie plne vybavenej kuchyne.
  • Ovocie na pracovisku 2-krát týždenne.
  • Zamestnanecká zľava na tovar.
  • Podujatia spoločnosti.
  • Príležitosť športovať s Multisportom.

Hľadáme práve TEBA, tak nám napíš a my sa s TEBOU radi stretneme!