Stavbyvedúci

MORIS design s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STAVBYVEDÚCI

Náplň práce

samostatné vedenie stavieb - prevažná prítomnosť na stavbách po celej SR, práca v kancelárii cca 15% pracovného času so zameraním na fit-out výstavby.
celková organizácia, plánovanie a koordinácia stavebných prác a objednávok
kontrola vykonávania prác, plnenie časových harmonogramov
dohľad na dodržiavanie predpisov BOZP a PO, dodržiavania kvality a technologických predpisov
priebežná kontrola nákladovosti stavby a zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtu
priebežná komunikácia s projektovými manažérmi a stavebnými koordinátormi
spolupráca a rokovania s ďalšími subjektmi (investori, prevádzkovatelia sietí, kompetentné úrady)
vedenie potrebnej dokumentácie stavby
zostavovanie fakturačných podkladov voči objednávateľom
schvaľovanie súpisu prác a objednávok od subdodávateľov, ich kontrola
Požadujeme

SŠ alebo VŠ stavebná
skúsenosti s realizáciou stavebných projektov, doložte prosím prehľad Vami realizovaných stavieb
skúsenosti s vedením ľudí
veľmi dobré organizačné zručnosti, kladieme dôraz na samostatnosť, rozhodnosť a flexibilitu
dobrá znalost práce s PC
vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič
autorizácia výhodou
Ponúkame

Jedinečnú prácu na prestížnych zákazkách
spoluprácu s tímom profesionálov - dizajnérov, konštruktérov, technológov a stolárov
spoluprácu možnú na HPP alebo živnostenský list
priateľský tím a skvelú pracovnú atmosféru
profesionálne zázemie
benefitný program dovolenky
3x za rok Sick day
Auto, NTB, mobil