Architekt - Projektový manažér

Moreti s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
30.09.2019
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projekčné práce v AutoCAD, Sketchup,
- práca na architektonických konceptoch
- koordinácia projektov
- manažment a koordinácia projektových a stavebných zákaziek
- projekčné a inžinierske činnosti
- stavebné rozpočty a nacenovanie
- kompletizácia cenových ponúk
- starostlivosť o zákazníka (dohadovanie stretnutí, komunikácia so zákazníkom, ...)

Ponúkame prácu v príjemnom novom modernom prostredí, s mladým kolektívom. Na pracovisku je káva a čaj neobmedzene k dispozícii, tiež kvalitný futbalový stôl a hrádza na cvičenie pre odreagovanie počas práce.

Naša spoločnosť sa neustále rozrastá a vyvíja preto aj ty musíš byť človek, ktorý rád kráča vpred a nerád nestojí na mieste. Nehľadáme žiadnu bábovku, tak ak si bábovka ani nepíš!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, 3D myslenie, technické myslenie, flexibilita, plné nasadenie, teamové myslenie

Sme architektonicko-stavebná spoločnosť zameraná na realizáciu malých a stredných zámerov od návrhu prvotných štúdii, až po realizáciu samotného diela. Ako architekti chceme mať absolútnu kontrolu nad nami navrhovaným dielom a to je dôvod, prečo sme sa rozhodli naše diela aj realizovať. Snažíme sa byť nielen zárukou kvalitného designu vytvoreného teamom architektov, no zároveň zárukou pre kvalitné realizovanie nami navrhnutého diela skúsenými stavebnými inžiniermi a zhotoviteľmi. www.moreti.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2470568  Dátum zverejnenia: 3.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou