Recepčná/Recepčný (Manažér zmeny)

MORE THAN, s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.06.2022
1 325 EUR/mesiacBenefity a odmeny pre zamestnancov sú vždy stanovené individuálne pre zamestnanca po skončení skúšobnej a to tak, aby odzrkadľovali jeho preferencie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priamy kontakt s hotelovými hosťami a zákazníkmi fitness centra
- riešenie požiadaviek hostí
- spracovávanie rezervácii
- administratívne práce
- manažovanie zásobovania
- pracovna doba je rozdelená na “dlhý a krátky tyždeň”, čiže sa pracuje 15 dní v mesiaci

- gastro lístky preplácané v plnej výške zamestnávateľom
- možnosť bezplatne využívať služby fitness centra

Prosíme uchádzačov, aby rešpektovali minimálnu požadovanú úroveň jazykových znalostí! Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme do nášho tímu kolegu, pre ktorého bude profesionalita a prozákaznícky orientovaný prístup samozrejmosťou. Ktorý bude vedieť svoje správanie prispôsobiť vždy naladeniu zákazníka a bude tým vytvárať príjemný dojem a eliminovať možné konflikty a negatívne reakcie. Schopnosť improvizácie a riešenia nepredvídateľných situácii je taktiež nutnosťou. Avšak súčasne hľadáme kolegu, ktorý mimo vzťahu so zákazníkom bude menej formálny a zapadol by do nášho malého kolektívu.

Hotel, fitness centrum, solárium.
ID: 4324832  Dátum zverejnenia: 6.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 325 EUR/mesiac