Logo Moore BDR  s. r. o., člen siete  MOORE Global

Senior účtovník

Moore BDR s. r. o., člen siete MOORE Global

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
24.5.2024
1 650 EUR/mesiacPráca z domu (alebo aj z našich kancelárií Banská Bystrica, Bratislava, Trnava)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rodinná spoločnosť s vyše 30 ročnou tradíciou a medzinárodným zázemím, ktorá svojím klientom ponúka služby v oblasti auditu, daní, účtovníctva, personalistky a poradenstva. Naša spoločnosť je súčasťou medzinárodnej spoločnosti Moore Global International Limited, jednej z najväčších celosvetových poradenských spoločností. Na Slovensku má naša skupina približne 60 kolegov v 4 kanceláriách – Banská Bystrica, Bratislava, Trnava a Prešov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakoľko je naša spoločnosť plne zdigitalizovaná tak je možné vykonávať prácu aj plne z domu

- samostatné priebežné spracovávanie komplexnej účtovnej agendy pre externých klientov

- spracovanie podkladov pre prípravu DPH výkazov a podkladov pre potrebu ostatných daňových priznaní, spracovanie súhrnného výkazu k DPH

- spracovanie mesačnej, kvartálnej, ročnej závierky podľa požiadaviek klienta

- spracovanie štatistických výkazov (NBS, Intrastat a pod.),

- inventarizácia majetku, záväzkov a pohľadávok pri ročnej účtovnej závierke, príprava podkladov a zostavenie finančných výkazov (štatutárnej ročnej účtovnej závierky)

- zabezpečenie prípravy podkladov podľa požiadaviek a dodržiavanie stanovených účtovných a daňových termínov

- pravidelná aktívna komunikácia s klientom (aj v cudzom jazyku) príp. s úradmi a audítormi

- zodpovednosť za správnosť údajov v účtovných knihách posudzovanie správnosti účtovných dokumentov z účtovného a daňového hľadiska

-ponúkame prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti

-spoločnosť je kompletne zdigitalizovaná, pracujeme s najmodernejšími technológiami – umelá inteligencia, ERP systém Odoo (je integrovaný open source softvér pre riadenie podniku, ktorý -poskytuje riešenia pre viaceré funkcie podniku, ako sú účtovníctvo,obchod, predaj, marketing, správa projektov, skladové hospodárstvo a mnoho ďalších)

-možnosť využívania práce z domu (home-office) – podľa dohody je možný aj full home-office, alebo v mestách kde máme kanceláriu (Banská Bystrica, Bratislava, Trnava)

-pol ročné hodnotiace pohovory s bonusovým systémom

-ročné prehodnocovanie platu

-pracovný notebook/počítač a vybavenie

-benefitný systém FPOHO (fpoho | Široká ponuka zamestnaneckých benefitov) – vyše 20 tisíc akceptačných miest po celom Slovensku

-systém nepeňažných poukážok v závislosti od dĺžky trvania zamestnaneckého vzťahu: e-benefitné poukážky FPOHO (poukážky na nákup darčekových predmetov, kníh, wellness či oblečenia)

-ponúkame zvýhodnené stravné (e-stravné lístky FPOHO) – zamestnávateľ pripláca vyšším pomerom na stravné

-účasť na firemných akciách a teambuildingoch

-darček pri pracovných výročiach

-možnosť odborného vzdelávania sa vrátane internej akadémie

-vyvážený pracovný čas

-možnosť osobného rozvoja, rastu a kariérneho postupu

-možná účasť na rôznych konferenciách a eventoch

Uchádzači o ponúkanú pracovnú pozíciu môžu svoje žiadosti zasielať spolu s profesijným životopisom na portáli profesia.sk.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo, dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Ekonómia, účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

- prax v iných účtovných systémoch ako napr. ABRA, KROS Omega

- spoľahlivosť, komunikatívnosť, samostatnosť

- analytické a logické myslenie, pracovné nasadenie
- vítaná je špecializácia dane a účtovníctvo
- skúsenosti v oblasti daňovej problematiky
- ochota rozvíjať svoj potenciál

- zodpovednosť za svoju prácu

- kreativita

- organizačné schopnosti

- koncepčné myslenie

- schopnosť pracovať v kolektíve

Moore BDR s. r. o. je audítorská a poradenská spoločnosť, radená medzi popredné poradenské spoločnosti. Využívame výhody firemnej kultúry slovenskej rodinnej firmy a členstvo v rešpektovanej medzinárodnej sieti Moore Global. MOORE Global je jedna z najväčších medzinárodných sietí audítorských, účtovníckych a poradenských skupín s viac ako 34 000 pracovníkmi vo viac ako 522 nezávislých firmách sídliacich v 112 krajinách.
www.moore-bdr.sk
www.moore-global.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mag. Martin Kiňo
Tel.: +421484700040
E-mail: poslať životopis
ID: 4816093  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac