Externí obchodník pro IT firmu

Moonlake Web Services, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
02.09.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
1600

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme brněnská firma, která již 17 let vytváří úspěšné internetové obchody a zajišťuje jim vysokou dostupnost. Každý den naši klienti díky našim řešením zpracují objednávky za miliony korun.

Rádi bychom navázali spolupráci s kolegou, který by zprostředkoval naše řešení i klientům ze vzdálenějších míst. Budeš pracovat primárně od sebe a působit v kraji, kde se dobře orientuješ. Poskytneme ti odborné školení, a protože víme, že jsi zdaleka, ubytujeme tě po tuto dobu v nedalekém hotelu. Organizaci pracovního dne necháme ve tvých rukou, pro efektivní akvizici a vedení obchodních případů ti nabízíme přehledný CRM. Přemíry administrativy se neboj - zpracování cenových nabídek má na starosti kolegyně.

S odbornými znalostmi ti pomůže kolega, který s tebou před podpisem smlouvy klienty navštíví. Kolik si vyděláš, se dozvíš hned, systém odměn je transparentní - nic netajíme. Povede tě Tereza, která má s prodejem e-shopů zkušenosti a ráda je předá i tobě. Poslechněte si, co říká o této pozici a lidech, které hledá: „Žádné pohádky! Vždy je důležité, aby obchodník předával o produktu správné informace a nebral obchod na lehkou váhu. Jen s férovým jednáním a ověřenými informacemi jde uzavřít kvalitní obchod, ze kterého vyjdou obě strany spokojené, s výhledem dlouhodobé spolupráce. Bez tohoto u nás obchod dělat nechceme a nebudeme.“

Ale! Zpočátku to nebude jednoduché, je třeba nepodcenit přípravu před každou schůzkou, počítat s argumentací protistrany a nevzdávat boj při první prohrané bitvě.

Abys uspěl, je důležité nebát se oslovit pro tebe dosud neznámé firmy, domluvit si schůzku s odpovědným člověkem a obchod dotáhnout. Ani bez jednoho z těchto kroků se neobejdeme.

Chceš se připojit nebo dozvědět víc? Pak mrkni na www.makejsnami.cz

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT firma - specialisté na e-shopy, weby a serverová řešení

Masarykova 118
66442 Modřice, Česká republika

ID: 3467261   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600