Vodič sk.C/zásobovač/skladník

MONTY Pro, spol. s r.o.

Miesto práce
Pasienková 2D, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
630 - 870 EUR/mesiac, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zásobovanie stavieb materiálom malým nákladným autom
- pomoc pri vykladan a nakladaní materiálu
- vedenie evidencie o prijatých finančných zálohách a ich vyúčtovanie
- príležitostná pomoc v sklade alebo na stavbe

Ak spĺňate podmienky na uvedenú pozíciu a náplň práce Vás zaujala, pošlite nám Váš životopis na uvedený e-mail. Zároveň priložte aj referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov. V životopise prosím uveďte telefonický kontakt na Vás, ak budete zodpovedať našim požiadavkám, radi Vás pozveme na osobný pohovor.
Pozn: Ak Vás v čase platnosti výberového konania nebudeme kontaktovať, do užšieho výberu ste neboli vybratí. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, automechanik

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

3

- dôslednosť, samostatnosť
- VP sk."C" a karta vodiča sú PODMIENKOU!
- prax v oblasti vedenia nákladného vozidla
- základná znalosť PC
- flexibilita v pracovnom čase
- výhodou sú: znalosť stavebných materiálov, dobrá orientácia v Bratislave a okolí, znalosť ovládania
vysokozdvižných vozíkov, referencia na predošlých zamestnávateľov

Renomovaná stavebná spoločnosť v oblasti obnovy bytových domov so 17 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MONTY Pro spol. s r.o.
Pasienková 2D
821 06 Bratislava

Kontakt

ID: 498767   Dátum zverejnenia: 14.2.2018