Logo MONTRÚR s. r. o. Košice

Hlavná účtovníčka - účtovník

MONTRÚR s. r. o. Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
1 700 - 2 200 EUR/mesiaczáklad, kvartálne odmeny, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aké sú hlavné povinnosti, zodpovednosti a pracovná náplň?
- vedenie, organizovanie a kontrola účtovného oddelenia, resp. vedenie účtovníctva spoločnosti
- účtovanie interných, mzdových dokladov
- mesačné uzávierky skladov
- mesačné účtovné uzávierky
- príprava štatistických výkazov a hlásení
- spracovanie podkladov pre banku
- daňové priznania - daň z MV, z nehnuteľností, daň z príjmov, spotrebná daň
- príprava podkladov pre účtovný audit, účasť a spolupráca na audite
- ročná závierka + inventarizácia účtov a skladov
- vedenie a kontrola práce samostatných účtovníkov (mzdová účtovníčka - mzdy a pokladňa, účtovníčka pre DPH, účtovníčka došlých a vyšlých faktúr)
- zodpovednosť za interné smernice postupov účtovania a ich dodržiavanie
- komunikácia a spolupráca s výrobným úsekom, dopravou, úsekom obchodu a služieb.

Odmeňujeme ochotu, vysoké pracovné nasadenie a orientáciu na výkon. V spoločnosti podporujeme osobnostný a kariérny rast a rast odbornosti.

Aké ponúkame výhody a benefity?

- variabilná zložka mzdy - kvartálne odmeny v závislosti od výsledkov (audit, ročná uzávierka, kontroly DÚ) a koncoročné odmeny v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti

- vysoká a priama podpora vedenia spoločnosti, kompetencie, pracovná pozícia vo vedení spoločnosti

- samozrejmosťou je zabezpečenie potrebných nástrojov na výkon danej pozície

- výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie

- pracovná zmluva - TPP doba neurčitá

Iné benefity pre zamestnancov:
- príspevky zamestnávateľa pre zamestnancov (napr. plne hradené stravné, ...)
- vzdelávanie v oblasti
- priestor pre seba-realizáciu, uplatňovanie vlastných nápadov a návrhov, ktoré by mohli zlepšiť pracovné postupy
- práca v stabilnej a úspešnej firme, ktorá má dlhodobo významné postavenie v regióne a v oblasti stavebníctva - viac ako 30 rokov.

Ste človek výziev? To je super, pretože táto práca môže byť tou správnou pre Vás.
Nechýba Vám ochota pomôcť a prispieť k ďalšiemu rozvoju a expanzii našej spoločnosti? Výborne, podporujeme spoluprácu v tíme.
Neustále na sebe pracujete a zvyšujete si svoje kompetencie? Podporujeme rozvoj a vzdelávanie našich zamestnancov, najmä na pozíciach vyžadujúcich odbornosť alebo vedenie ľudí
Čo očakávať?
Podporu vedenia a spolupracovníkov od samého začiatku. Postupné oboznamovanie sa s pracovnou pozíciou, pracovnými činnosťami, zabehnutým systémom.

Výkon tejto pozície má byť zodpovedný a kompetentný, preto si vyžaduje kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky. Patríte k nim? V tom prípade budeme radi, ak sa k nám pridáte.
Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti a za zaslanie Vášho profesného životopisu.
Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú starostlivo posúdené, pričom prednostne budeme kontaktovať uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.
UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti MONTRÚR s.r.o.Košice so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Human - Mierne pokročilý
Tangram - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Aké sú požiadavky na zručnosti a schopnosti?
- minimálne 5 rokov praxe v podvojnom účtovníctve;
- ochota urobiť viac, nad rámec požadovaného;
- referencie z minulých zamestnaní PODMIENKOU;
- praktické skúsenosti s vedením tímu účtovníkov, administratívnych pracovníkov a pod.;
- znalosť legislatívy ohľadne účtovníctva a daní;

- manažérske zručnosti - rozhodovanie, organizovanie, plánovanie, delegovanie;
- schopnosť riešiť problémy a predchádzať im;
- záujem o ďalšie vzdelávanie a profesijný rast;
- ovládanie niektorého z bežných účtovných sw. (skúsenosti s účtovným programom Tangram - výhodou);
- pokročilá úroveň pracovných znalostí PC pre oblasť stavebných (výrobno - obchodných) spoločností;

Spoločnosť MONTRÚR s.r.o. Košice je dlhé roky (od r. 1992) etablovaná v stavebnom a energetickom priemysle. Realizuje výstavbu, montáž a rekonštrukcie plynovodov, domových prípojok a rozvodov, výstavbu vodovodov, kanalizácií a horúcovodov, predaj materiálu na plyn, vodu, kanál a kúrenie. Ďalej ponúka servis nákladných vozidiel, prenájom strojov a mechanizmov, predaj náhradných dielov, pneumatík a príslušenstva.
Spoločnosť vlastní certifikáty EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, EN ISO 45001:2018, STN EN ISO 3834-2
Ďalšie informácie získate na www.montrur.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriama Augustínová
E-mail: poslať životopis
ID: 4803965  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac