Certifikovaný (medzinárodný) zváračský inžinier

MONTRÚR s. r. o. Košice

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacOdmeny za výkony a prémie, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme stálu pracovnú pozíciu Certifikovaný medzinárodný zváračský inžinier pre stavebnú výrobu MONTRÚR s.r.o. Košice so zameraním na plyn, voda, kanál;
Čo od Vás očakávame:
- Zváranie a technologické postupy: - vypracovanie technologických postupov a kontrolno-skúšobných plánov na zákazky a ich evidencia, vypracovanie technologických postupov firemných (plus revízia a evidencia tech. postupov), - vydáva príkazy na zváračské práce plus ich evidencia, - kontrolná činnosť na stavbách, kontrolná činnosť subdodávateľov, - NDT kontroly zvarov plus protokoly o skúške;
- Činnosť metrológa spoločnosti: - koordinácia činnosti spoločnosti v oblasti metrológie a zabezpečenia kvality, zodpovednosť za aplikovanie platnej legislatívy, kontrolná činnosť a vedenie evidencie v súlade s metrologickým poriadkom;
- Vzdelávanie - plány, zabezpečenie a evidencia vzdelávacích aktivít vybraných profesií zamestnancov spoločnosti;
- Činnosti v súvislosti s ISO 9001, 14001, 18001 a STN EN ISO 3834;

Odmeňujeme ochotu, vysoké pracovné nasadenie a orientáciu na výkon. Na pozícii podporujeme osobnostný a kariérny rast a rast odbornosti.

Získajte výhody:
- Miesto práce Košice;
- Výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie;
- Podpora pri zvyšovaní odbornosti a riadiacich zručností;
- Odmeny a príspevky - info na pohovore; Porovnáte si to s tým, čo máte teraz;
- Motivačný systém bonusov - napr. nástupný finančný bonus, príspevok zamestnávateľa na stravné lístky v plnej výške a pod.;
- Adaptačný proces;
- Štandardné pracovné nástroje sú samozrejmosťou;
- Pracovná zmluva TPP - doba neurčitá alebo živnosť, práca na dohodu - ak vyhovuje viac;
- Práca v stabilnej a úspešnej firme, ktorá má dlhodobo významné postavenie v regióne a v oblasti stavebníctva - viac ako 25 rokov.

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý sa vie preukázať svojimi výsledkami z minulosti, ochotného realizovať sa práve v tejto oblasti.

Pokiaľ sme Vás oslovili touto pracovnou príležitosťou a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom. Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme prednostne uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky špecifikované v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti MONTRÚR s.r.o. Košice so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke, stavebné, hutnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Ochota urobiť viac, nad rámec požadovaného;
- Certifikát medzinárodný zváračský inžinier, resp. kvalifikácia medzinárodného inžiniera pre zváranie, napr. certifikát VÚZ - požadujeme;
- Preukázateľná prax (referencie) z minulých zamestnaní - požadujeme; vyhovuje aj stáž alebo práca na dohodu počas štúdia;
- Orientácia na riešenia, schopnosť tímovej spolupráce, schopnosť podporiť svojim výkonom plnenie firemných cieľov;
- Ochota pracovať na sebe, záujem o ďalšie vzdelávanie a zvyšovanie odbornosti;

Spoločnosť MONTRÚR s.r.o. Košice je dlhé roky (od r. 1992) etablovaná v stavebnom a energetickom priemysle. Realizuje výstavbu, montáž a rekonštrukcie plynovodov, domových prípojok a rozvodov, výstavbu vodovodov, kanalizácií a horúcovodov, predaj materiálu na plyn, vodu, kanál a kúrenie. Ďalej ponúka servis nákladných vozidiel, prenájom strojov a mechanizmov, predaj náhradných dielov, pneumatík a príslušenstva.
Spoločnosť vlastní certifikáty EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, EN ISO 45001:2018, STN EN ISO 3834-2
Ďalšie informácie získate na www.montrur.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3933592  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac