Účtovník - účtovníčka

MONTRÚR s. r. o. Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat 1 000 eur + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MONTRÚR Košice obsadzuje pracovnú pozíciu účtovník/ účtovníčka. Očakávate viac ako len bežné? Motivuje vás výzva a príležitosť osobnostne rásť v prostredí stavebnej spoločnosti dlhodobo a stabilne etablovanej v regióne a vo svojej oblasti? Ekonomika resp. účtovníctvo vo firme je oblasťou, kde sa dokážete realizovať?
Čo od Vás očakávame:
- účtovanie došlých faktúr,
- vystavovanie vyšlých faktúr,
- účtovanie vyšlých faktúr,
- účtovanie bankových výpisov,
- príprava prevodných príkazov,
- inventarizácia účtov hlavnej knihy,
- podpora pri účtovaní skladov,
- podpora pri auditoch a ročnej uzávierke,
- podpora pri spracovaní daňovej agendy - DPH,
- účtovanie investičného majetku,
- spracovanie štatistických výkazov – mesačné, kvartálne, ročné,
- vystavovanie a odsúhlasenie zápočtov pohľadávok a záväzkov,
- kontrola saldokonta.

Pozícia je vhodná predovšetkým pre ženu - kandidátku s ekonomickým vzdelaním a zodpovedajúcou praxou.
Odmeňujeme ochotu urobiť viac - nad rámec požadovaného a tiež zmysel pre tímovú spoluprácu a schopnosť podporiť svojim výkonom plnenie firemných cieľov. Na pozícii podporujeme osobnostný a kariérny rast a rast odbornosti.

Získajte výhody:
- miesto práce Košice,
- výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie,
- možnosť výberu klimatizovaného pracoviska, k dispozícii zdarma nápoje - káva, čaj a pod., firemné eventy,
- odmeny - info na pohovore, porovnáte si to s tým, čo máte teraz,
- príspevok zamestnávateľa na stravné lístky v plnej výške, vernostný bonus za každý odpracovaný rok, vzdelávanie v oblasti,
- adaptačný proces počas skúšobnej doby,
- práca v stabilnej a úspešnej firme, ktorá má dlhodobo významné postavenie v
regióne a v oblasti stavebníctva - viac ako 25 rokov.

Na túto pozíciu hľadáme osobu, ktorá sa vie preukázať svojimi výsledkami z minulosti, ochotnú realizovať sa práve v tejto oblasti.

Pokiaľ sme Vás oslovili touto pracovnou príležitosťou a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom. Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme prednostne uchádzačom, ktorí spĺňajú naše požiadavky špecifikované v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti MONTRÚR s.r.o. Košice so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Požadujeme:
- minimálne 5 rokov praxe v podvojnom
účtovníctve,
- znalosť legislatívy ohľadne účtovníctva a daní,
- záujem o ďalšie vzdelávanie a profesijný rast,
- ovládanie niektorého z bežných účtovných sw., resp. skúsenosti s účtovným programom Tangram - výhodou,
- preukázateľná prax (referencie) z minulých
zamestnaní podmienkou.

Spoločnosť MONTRÚR s.r.o. Košice je dlhé roky (od r. 1992) etablovaná v stavebnom a energetickom priemysle. Realizuje výstavbu, montáž a rekonštrukcie plynovodov, domových prípojok a rozvodov, výstavbu vodovodov, kanalizácií a horúcovodov, predaj materiálu na plyn, vodu, kanál a kúrenie. Ďalej ponúka servis nákladných vozidiel, prenájom strojov a mechanizmov, predaj náhradných dielov, pneumatík a príslušenstva.
Spoločnosť vlastní certifikáty EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, EN ISO 45001:2018, STN EN ISO 3834-2
Ďalšie informácie získate na www.montrur.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3708182  Dátum zverejnenia: 10.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 1 000 eur + 13. a 14. plat